Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Soğuk

Soğuk

Soğuk

8/10 - 11 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Bedriye Zobu
Yayınevi :

Epsilon Yayınevi - Roman Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786051730608


"Bir adam. Buzdan kaleleri olduğu varsayılan, aslında o hayali kalelerinin çok uzağında yaşayan bir güzel adam. Bir kadın. Ayaklarının dibine dökülen hayallerini, adamın ilgisiyle sulayıp yeşertmek isteyen mahzun bir genç kadın. "Çocuksun çocuk," dedi gülerken. Kısılan gözleri normal haline dönmeden, "Büyüme ama hiç," diye ekledi. Onun üslûbunun aksine karşısında daha ciddi durarak, "Sen büyüdün mü, adam?" diye soruverdim.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 482

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 525

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon YayınlarıEditör : Meltem Erkmen

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 482

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

"Ruhuyla güzel olanlara.."

18 yaşında olan bir yazara göre, gerçekten harika! Kitabın ilk sayfalarını okumaya başladığınızda, büyük başarılar elde etmiş yazarlardan farkı olmadığını göreceksiniz Bedriye'nin. Gerek konusu, gerekse anlatım biçimiyle gerçekten özgün ve sürükleyici bir kitap. Aşk ve sevgi arasındaki fark, o kadar naif, o kadar büyük bir üslupla anlatılmış ki... Altı çizilmesi gereken onlarca cümle, çıkarılması gereken onlarca ders var bu kitapta. Boş zamanlarınızda, ya da canınız sıkıldığında okuyabileceğiniz bir kitap değil kesinlikle. Aksine, günümüz insanlarının sürekli olarak tanımını karıştırdığı 'aşk' kavramı için, okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum. Kaçırmayın derim! :)

17.05.2016

ecenur

Gerçekten her şeyiyle harika bir kitap. Yazar, tam anlamıyla harika yazmış ve okunmaya değer bir kitap. Aşktan ziyade sevgiyi konu alan bir kitap.

02.02.2016