Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Süper Dadı

Süper Dadı

Süper Dadı

9/10 - 16 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786059021289


Âşıksanız; Dağları delebilirsiniz, "Ferhat" derler, Çölleri aşabilirsiniz, "Mecnun" derler, Canınıza kıyabilirsiniz, "Romeo" derler, Ya iki küçük sevimli canavarın tüm sorumluluğunu alıp, kalplerini çalar ve oradan sevdiğiniz kadına ulaşmayı başarırsanız?

İşte o zaman, "Süper Dadı" derler. Efran'ın verdiği zorlu, eğlenceli, acılı ve sevimli mücadeleyi okurken aşk uğruna girilebilecek en güzel sınavlardan birine şahit olacaksınız. Beril, Baler, Sare ve Efran'ın "aile"si sizi de aralarına alacak kadar sevgi dolu; gerçek bir aile olmak için kan bağından daha fazla ihtiyacımız olan tek şey de bu.
(Tanıtım Bülteninden)


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 187

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Müptela YayınlarıYayın Yönetmeni : Zeynep Bakır
Editör : Can Kar
Kapak Tasarımı : Aslıhan Kopuz

Sayfa Sayısı : 264

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Süperr

Çok güzel bir kitap. Kesinlikle okunmalı.

26.06.2015

süper dadı

Betül Güçlü benim Wattpad'de tanıdığım ilk yazardı.Küçük Mucizeler adlı kitabını okuyup,hayran kalmıştım.Yazarını takip etmeye,onu tanıdıkça sevmeye başladım.Kendisi en ponçicik yazardır da.😁Süper Dadı,Betül Ablanın Wattpad'deki son kitabı olduğundan aynı zamanda kendini en çok geliştirdiği kitap da sayılır.Yazdıkça kendini geliştiren Betül Güçlü'nün bu kitabı,yazım tarzı ve kurgusuyla basılmayı en çok hak eden kitabıydı.Sare ve Baler'in o sevimli hareketleri,Efran'ın aşkı uğruna yaptıkları o kadar güzel ki...

24.06.2015