Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tanrı ile Sohbet - 1

Tanrı ile Sohbet - 1

Tanrı ile Sohbet - 1

9/10 - 7 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Nil Gün
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789759452704


İlk yayımlandığı andan itibaren dünyada büyük ilgi çeken ve Türkiye ile birlikte onlarca ülkede yayımlanan TANRI İLE SOHBET 1 kitabı ve devamında gelen serinin diğer kitapları milyonlarca insanın hayatını değiştirdi. Her ülkede yeni baskılar yapan kitap Türkiye'de de yeni baskılarına devam ediyor ve neredeyse ilk günkü gibi okurun ilgisini çekiyor. İlk kitabı alanın serini diğer kitaplarını da aldığı TANRI İLE SOHBET kitapları sadece yayıncılık dünyasında değil spiritüel dünyada, bireysel gelişim dünyasında da olağanüstü bir fenomen oldu.

Bir insanın Tanrı tarifini bilirseniz, o insanın potansiyelini de bilirsiniz. Kişinin özlemleri, içindeki potansiyel gücü ve hayal gücü onun Tanrı anlayışını oluşturur. Tanrı insanın ulaşmak istediği her şeydir. Tanrı insanın olmak istediği yüce Ben'liğidir. Yazar Neale Donald Walsh içindeki Ben'e Tanrı adını vermiş ve onunla konuşuyor. Herkes gibi, soruları sormayı bilen ve yanıtları işitmek için sabır gösteren herkes gibi… Çoğumuzun yapamadığını, yani kendisiyle baş başa kalmayı ve bu anlamda algıladıklarını yazmayı başardığı için yazdıklarını okumak ufkumuzu genişletiyor, potansiyelimizi sonuna kadar değerlendirmemizin yollarını açıyor.

"Eğer kendini Tanrı'nın seninle konuşmasına layık olmayı düşlemeyecek kadar değersiz görüyorsan sesimi işitmeyi nasıl bekleyebilirsin? Yalnızca seninle değil bu kitabı alıp okuyan herkesle konuşuyorum. Kimin bu sözlere ulaşacağını biliyorum. Tüm diğer iletişim yollarım gibi bazıları işitecek, bazıları yalnızca dinleyecek ama işitmeyecektir."

Kendinize değer vermeniz ve işitmeniz dileğiyle… İyi sohbetler…Sayfa Sayısı: 246

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ötesi YayıncılıkYayına Hazırlayan : Nil Gün

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 246

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

bana en iyi gelen kitap

Bana en iyi gelen kitap. iki üç kere daha okumak istiyorum kesinlikle 1 kere okumak yeterli değil. bazılarında çelişkiler oluşturabilir ama (herkese ama herkese) farkındalık yaratacağı kesin.

18.07.2013

Mükemmel Farkındalık!

Öncelikle kitap, sindirilerek okunması gereken bir yapıt. Serinin her kitabında, her adımda bir aydınlanma ve farkındalık yaşadım. Sorularıma cevap buldukça yeni sorular ürettim ve onlara da cevap buldum. Yalnız sonunda şunun farkına vardım, bu kitap kesinlikle bir 'son' değil, bir başlangıç kitabı. Umarım herkes bu farkındalık hazzını tadabilir. Kesinlikle okuyun.

19.07.2012

biraz çelişkili

kitapda bazı anlatılanlar bende çelişki yarattı. aklıma yatmayan bazı noktalar dışında kitap güzel.

20.04.2008