Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tanrılar Okulu

Tanrılar Okulu

(KDV Dahil) 29,20 ₺

SEPETE EKLE

Tanrılar Okulu

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
29,20 ₺
40,00 ₺ -%27
 • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Hayat; tıpkı bana yaptığı gibi, sizi de, bir mengenede soluğunuz kesilinceye kadar sıktığında, sizi içinden çıkamayacağınız hayal kırıklıklarına uğrattığında ve hiç bir çıkışyolu bulamadığınızda... işte ancak o zaman bu Kitap, biranda elinize geçecek ve sizi bulacaktır. Böylece Bireysel Devrim'iniziçin, bir insanın hayal edebileceği en büyük maceraya hazırolduğunuzu bileceksiniz: Bütünlüğün üzeve yolunu kaybettiğiniz cennetinize yeniden kavuşmak.

Oluş'umuz yaşamımızı yaratır.
Dışdünyamın kalitesinin daha iyi ya da daha kötü olmasının benim temel sorumluluğum olduğunu, hayatımdaki tersliklerin ve bazen traji kolayların Oluş seviyeme bağlı olduğunu, ve bunların yalnızca, korkularımın, yıkıcı düşüncelerimin ve olumsuzca kurduğum hayallerimin maddeleşmişhalinden başka bir şey olmadığını farkettiğim andan itibaren, şikayet etmekten, başkalarını suçlamaktan, pişmanlık duymaktanya da kendime acımaktan vazgeçtim.
Bu Kitap, yolculuğumu sizlerle paylaşırken,her hangi bir şey öğretmeniyeti taşımıyor. Benim asıl amacım bir yol göstermek ve sizi kendi yolculuğunuz açıkmanız için zorlamak. Ancak bilmelisinizki, bu yol, tıpkı akıntıya karşı yüzen somon balığının izlediği yol gibi kor kutucu olduğukadar muhteşem, zorolduğu kadar keyifli, yorucu, ama bir o kadar da gereklidir.

Düş ve gerçeklik bir ve aynı şeydir.
Düşünüzü, dolayısı ile gerçeğin izi genişletecek 3 yöntem:

 • Korkularınızdan ve olumsuz düşüncelerinizden kurtulmak.

 • Düşmanınızı sevmek.

 • Zamandan bağımsız olmak.

 • -Stefano D'Anna-
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 474

  Baskı Yılı: 2010


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Sinedie Yayınları

  Yorumlar 5

  TÜM YORUMLARI GÖSTER

  Yazar hayatını kaybetmiş olmasına üzüldüm. İyi bir akım olan bir kitaptı çünkü.

  17.09.2014

  İnsanın farkındalığına çok büyük katkısı olan, soğuk su etkisi yaratan bit kitap. Bitirmem aylar sürdü ağır bir konusu var ama dolu dolu bir eser. Okumayan çok şey kaybeder.

  23.11.2014

  Ağır bir pskolojik durumun ardından bu kitap aklıma geldi. Kardeşim çok övmüştü ve sonunda aldım. Tam kitabın arka kapağındaki gbi kitap beni buldu. Kendi psikolojim ve yaşam algımdan bakınca özellikle kitabın içinde konuşan dreamer'in sözleri inanılmaz! Fakat çok insan için masal gibi gelecektir. Misal bedenen ölümsüz olduğumuzu anlatıyor ve bu iddaasında gayet ciddi ve okuduğunuzda korkunç bir itici güç veriyor. Ama dediğim gibi çok insanın kabul sınırları dışında olduğunu  düşünüyorum. Ama benim kanaatime göre okuduğum en iyi kitaplardan biri. İddaasını düşürüp okuyanlar için iyi bir kişisel gelişim kitabı olarak yorumlanabilir. Sırf dreamer'in sözleri için alınıp okunmalı. Bence neredeyse bir kutsal kitap ayarında sözler o sözler. Tavsiyeye gelince. Dimak tadı, damak tadı gibidir. Tavsiye bana düşmez. Ben şahsen beğendiğimi söyleyebilirim

  05.01.2015

  Diğer Stefano D'Anna Ürünleri