Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tanrılar Okulu

Tanrılar Okulu

Tanrılar Okulu

7/10 - 25 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Sinedie Yayınları

29,20 TL
40,00 TL -%27
 • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
 • ISBN: 9786056105203


Hayat; tıpkı bana yaptığı gibi, sizi de, bir mengenede soluğunuz kesilinceye kadar sıktığında, sizi içinden çıkamayacağınız hayal kırıklıklarına uğrattığında ve hiç bir çıkışyolu bulamadığınızda... işte ancak o zaman bu Kitap, biranda elinize geçecek ve sizi bulacaktır. Böylece Bireysel Devrim'iniziçin, bir insanın hayal edebileceği en büyük maceraya hazırolduğunuzu bileceksiniz: Bütünlüğün üzeve yolunu kaybettiğiniz cennetinize yeniden kavuşmak.

Oluş'umuz yaşamımızı yaratır.
Dışdünyamın kalitesinin daha iyi ya da daha kötü olmasının benim temel sorumluluğum olduğunu, hayatımdaki tersliklerin ve bazen traji kolayların Oluş seviyeme bağlı olduğunu, ve bunların yalnızca, korkularımın, yıkıcı düşüncelerimin ve olumsuzca kurduğum hayallerimin maddeleşmişhalinden başka bir şey olmadığını farkettiğim andan itibaren, şikayet etmekten, başkalarını suçlamaktan, pişmanlık duymaktanya da kendime acımaktan vazgeçtim.
Bu Kitap, yolculuğumu sizlerle paylaşırken,her hangi bir şey öğretmeniyeti taşımıyor. Benim asıl amacım bir yol göstermek ve sizi kendi yolculuğunuz açıkmanız için zorlamak. Ancak bilmelisinizki, bu yol, tıpkı akıntıya karşı yüzen somon balığının izlediği yol gibi kor kutucu olduğukadar muhteşem, zorolduğu kadar keyifli, yorucu, ama bir o kadar da gereklidir.

Düş ve gerçeklik bir ve aynı şeydir.
Düşünüzü, dolayısı ile gerçeğin izi genişletecek 3 yöntem:

 • Korkularınızdan ve olumsuz düşüncelerinizden kurtulmak.

 • Düşmanınızı sevmek.

 • Zamandan bağımsız olmak.

 • -Stefano D'Anna-
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 474

  Baskı Yılı: 2010


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Sinedie Yayınları

  Yorumlar 6

  TÜM YORUMLARI GÖSTER
  etkileyici

  Altüst eden bir kitap. Okunmalı...

  20.06.2013

  Mükemmel

  Bitirdikten sonra böylesine mükemmel bir kitap nasıl yazıldı acaba diye sorgulatan kitap...

  01.08.2013

  Öldüm dediğin anda aslında diriliyosun

  İnsanın farkındalığına çok büyük katkısı olan, soğuk su etkisi yaratan bit kitap. Bitirmem aylar sürdü ağır bir konusu var ama dolu dolu bir eser. Okumayan çok şey kaybeder.

  23.11.2014

  Diğer Stefano D'Anna Eserleri