Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tatlı Bela

Tatlı Bela

Tatlı Bela

8/10 - 49 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Boran Evren
Yayınevi :

Yabancı

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786056370823


Tatlı Bela, gözden geçirilmiş yeni baskısıyla tekrar sizlerle.

Abby Abernathy karanlık geçmişiyle arasına mesafe koymuş olan, alkol kullanmayan, küfür bile etmeyen kendi halinde bir kız, fakat hayatını dövüşerek kazanan ve vücudu dövmelerle kaplı yakışıklı Travis Maddox onun hayatını değiştireceğe benziyor.

İyi kız ve kötü çocuk… Bu birliktelik bir aşkın mı habercisi yoksa bir felaketin mi?

Tatlı Bela sadece bir "bestseller" değil, uluslararası bir fenomen. Yayımlandığı günden beri tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu kitabı okumayan kalmayacak.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 424

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı

Sayfa Sayısı : 424

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 39

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Tavsiye etmiyorum

Anlatımı kötü. Yer ve zaman nerede başlayıp nerede bitiyor belirsiz. Yorumda bahsedilen wattpad'e kesinlikle katılıyorum. Nasıl bestseller olmuş ilginç doğrusu.

23.12.2014

Wattpad

Wattpad hikayelerinden halliceydi ve kesinlikle beğenmedim. Şuan yarısındayım nasıl bitireceğimi düşünüyorum, belki bitirmem bil. Şu wattpadde amatör yazılan hikayelerden bir farkı yok. Bir ara onlardan okumuştum. Bir yerden sonra insan sıkılıyor ve Tatlı Bela gibi kitapları okuyamıyorsunuz. Kesinlikle okunacak gibi değil. Tavsiye olunmaz!

16.07.2014

Mükemmel

Arkadaşımın önerisi üzerine aldığım bir kitaptı. 1 günde bitirdim. Gerçekten çok akıcı ve muhteşemdi. Kesinlikle okuyun isterim.

12.07.2014