Tatlılar,Pasta ve Kurabiyeler
Tatlılar,Pasta ve Kurabiyeler
(KDV Dahil) 7,30 TL SEPETE EKLE
Ürün Açıklaması
Kredi Kartı Seçenekleri
Yorumlar
1 Tatlılar,Pasta ve Kurabiyeler - Nil Peri Gokce | 7,30TL - D&R : Kitap

Mutfak kültürünüzü geliştirebilmek, yeni tatlılar, pasta ve kurabiyeler öğrenmenizi sağlamak, bildiğiniz tatlı ve pastaların farklı usullerde hazırlanışı ve daha farklı tatlar kazanmasını

Kitabımızın içeriğinde; tatlıların, pasta ve kurabiyelerin, nasıl daha pratik ve kolay hazırlanabileceğini bulacaksınız. Bununla birlikte, hazırlanması zaman alan ve "ağır mutfak kültürümüz" diye tabir ettiğimiz bazı tatlı, börek, pasta ve kurabiye çeşitlerinin de detaylı anlatımını bulacaksınız.

Çalışma esnasında, sizlere kolaylık olabilmesi için tarifleri ansiklopedi yöntemiyle ele alıp; öncelikle börekler, kekler, pastalar, hamurlu tatlılar, meyveli tatlılar, sütlü tatlılar, helvalar v.b. gibi kategorilere ayırıp sonra da her tarifi kendi kategorisi içinde A'dan Z'ye sıralayarak, malzeme listeleriyle birlikte, kaç kişilik olduğunu ve detaylı tarifini verdik.

En leziz tatlıların, pasta, kek ve kurabiyelerin tariflerini bulabileceğiniz kitabımızda, kalorileri de göz önünde tutarak, yüzlerce çeşit tatlı, pasta, kek ve kurabiye yapabileceksiniz.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Format:

Sayfa Sayısı: 127

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sis Yayınları