Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Umut - Hayat Akan Bir Sudur

Umut - Hayat Akan Bir Sudur

Umut - Hayat Akan Bir Sudur

Hayat Akan Bir Sudur

9/10 - 9 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:

Ayşe Kulin

Yayınevi :

Everest Yayınları - Roman Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789752895638


Osmanlı'nın gözdesi Bosna bir imza ile elden çıkarken, Kulin ailesi Bosna'dan İstanbul'a göç ediyor, çöken imparatorluğun son maliye nazırı Ahmet Reşat sürgüne gidiyordu.
Sabahat ile Aram'ın aşkı ise tehcir olaylarının acısına yenik düşmeyecekti.
Yeni bir cumhuriyet, yeni bir şehir ve yeni bir yuva kurulurken hayat hep akan bir suydu Sitare, Muhittin ve herkes için...

Savaşlar, yıkımlar, sürgünlerin ardından Umut geliyor. Umut "Hayat Akan Bir Sudur"'da Kulin, Veda ile başladığı Osmanlı ailelerinin yaşamına, bu kez de Cumhuriyetin yeni kurulmakta olduğu sancılı yıllarda tanıklık ediyor. Akıp gitmekte olan günlük hayat derinden değişmekte, bu değişim aşklara, dostluklara, aile ilişkilerine, her şeye yansımaktadır.
Ayşe Kulin, bir kez daha okurlarına ellerinden bırakamayacakları, okuyup bitirdikten sonra anılarına katacakları bir armağan sunuyor.
(Tanıtım Bülteninden)



Sayfa Sayısı: 392

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları



Kapak : Utku Lomlu

Sayfa Sayısı : 392

İlk Baskı Yılı : 2008

Dil : Türkçe

Yorumlar 22

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Film gibi...

Bir Ayşe Kulin sever olarak film tadında bir kitaptı. Merakla ve heyecanla Hayat kitabını okumaya başlayacağım.

14.10.2014

Harika

Sayın Ayşe Kulin, elinize ve yüreğinize sağlık. İyiki varsınız ve biz sizin yazmış olduğunuz bu güzel sanat eserlerinizi okuyabiliyoruz. Yorumunuza ve size hayranın. Yeni kitaplarınızı dört gözle bekliyorum. Veda yı okuduktan sonra Umut u da bir çırpıda okuyup bitirdim. Harika bir anlatım. Okurken sanki bende o hayatın içindeydim...

12.06.2009

harika :)

ayşe kulin her zmnki gibi muthis bir roman cikarmis ortaya. gercekten elinize aldiniz mi birakamiyorsunuz, okudukca okuyasiniz geliyor. olaylarin bir parcasiymissiniz gibi hissediyorsunuz. ayşe hanimin yeni kitabini dort gozle bekliyorum :)

27.05.2009