Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap

Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap

Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap

9/10 - 14 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Yelis Üslü
Yayınevi :

Artemis Yayınları - Roman Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054228034


Lissa Dragomir, bir Moroi prensesi:

Sihir dünyasıyla arasında kopmaz bir bağ olan ölümlü bir vampir. Vampirlerin en vahşisi ve en tehlikelisi, ölümsüz Strigoi'lerden her daim korunması gerek.

Lissa'nın en yakın arkadaşı Rose Hathaway'in damarlarında akan insan ve vampir kanının güçlü karışımı onu bir Dhampir yapıyor. Ve Rose kendini, arkadaşı Lissa'yı -genç kızı içlerinden biri yapmayı kafaya koymuş Strigoi'lerden- koruduğu tehlikeli bir hayata adamış.
Rose ve Lissa, iki yıl süren kaçak özgürlüklerinin ardından yakalanıyor ve Montana ormanlarının derinliklerine gizlenmiş Aziz Vladimir Akademi'sine sürükleniyor. Rose, Dhampir eğitimine devam edecek. Lissa da zaten elit Moroi toplumunun Kraliçe'si... Ve iki kız, Akademi'de yine birçok kalp kıracak.

Lissa ve Rose'un Aziz Vladimir'den kaçmasına sebep olan korkuydu. Evet, çünkü Akademi'nin demir kapıları ardındaki hayat, akıl almayacak kadar tehlikeli. Moroi'ler iğrenç ayinler düzenliyor ve onların bu gizli kapaklı doğası ve gece aşkı, sosyal karmaşalarla dolu enigmatik bir dünya yaratıyor.

Rose ve Lissa, bu tehlikeli ortamda kendi yönlerini bulmak, yasak aşkın cazibesine karşı koymak ve Strigoi'lerin Lissa'yı sonsuza dek kendilerinden birine dönüştürmesine fırsat vermemek için sürekli savunmada kalmak zorunda!Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis YayınlarıYayın Yönetmeni : Ilgın Sönmez

İlk Baskı Yılı : 2009

Sayfa Sayısı : 376

Dil : Türkçe

Yorumlar 12

TÜM YORUMLARI GÖSTER
VA

Ben bu kitabın önce filmini izlemiştim. Hatta üst üste 13 defa... Ve gerçekten çok bayıldım. Kitabı filmi gibi çok etkileyici. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim. :)

24.07.2016

Dimitri Belikov

Alacakaranlık ile karşılatırılması kesinlikle saçma bir şey. Alacakaranlığın eline kimse su dökemez ama Vampir Akademisininde ondan aşağı kalır yanı yok. Kesinlikle muhteşem. Okuduktan sonra Dimitri her şeyiniz olacak. Yeni bir şeye hazırsanız mutlaka okuyun.

28.04.2015

Kesinlikle Alın

Kitap Müthiş  her türlü konu işlenmiş aşk,kibir,kıskançlık vb. ne ararsan var vakit kaybetmeden al oku sonrada filmini izle.

04.02.2015