Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap

Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap

Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap

9/10 - 13 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen:

Yelis Üslü

Yayınevi :

Artemis Yayınları - Roman Dizisi

12,73 TL
19,00 TL -%33
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054228034


Lissa Dragomir, bir Moroi prensesi:

Sihir dünyasıyla arasında kopmaz bir bağ olan ölümlü bir vampir. Vampirlerin en vahşisi ve en tehlikelisi, ölümsüz Strigoi'lerden her daim korunması gerek.

Lissa'nın en yakın arkadaşı Rose Hathaway'in damarlarında akan insan ve vampir kanının güçlü karışımı onu bir Dhampir yapıyor. Ve Rose kendini, arkadaşı Lissa'yı -genç kızı içlerinden biri yapmayı kafaya koymuş Strigoi'lerden- koruduğu tehlikeli bir hayata adamış.
Rose ve Lissa, iki yıl süren kaçak özgürlüklerinin ardından yakalanıyor ve Montana ormanlarının derinliklerine gizlenmiş Aziz Vladimir Akademi'sine sürükleniyor. Rose, Dhampir eğitimine devam edecek. Lissa da zaten elit Moroi toplumunun Kraliçe'si... Ve iki kız, Akademi'de yine birçok kalp kıracak.

Lissa ve Rose'un Aziz Vladimir'den kaçmasına sebep olan korkuydu. Evet, çünkü Akademi'nin demir kapıları ardındaki hayat, akıl almayacak kadar tehlikeli. Moroi'ler iğrenç ayinler düzenliyor ve onların bu gizli kapaklı doğası ve gece aşkı, sosyal karmaşalarla dolu enigmatik bir dünya yaratıyor.

Rose ve Lissa, bu tehlikeli ortamda kendi yönlerini bulmak, yasak aşkın cazibesine karşı koymak ve Strigoi'lerin Lissa'yı sonsuza dek kendilerinden birine dönüştürmesine fırsat vermemek için sürekli savunmada kalmak zorunda!Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

Yorumlar 12

TÜM YORUMLARI GÖSTER
sabırsızca bekleyişteyim

çok beğendim.macera,aşk,gerilim...herşey kararında bu kitapta.alacakaranlık serisinden sonra okuduğum fantastik kitaplara kıyasla bu kitap çok iyiydi.serinin diğer kitaplarını sabırsızlıkla bekliyorum.umarım alacakaranlık serisinde karşılaştığımız problemlerle bu seride karşılaşmayız.

18.06.2009

Brkhn07

Alacakaranlık serisinde karşılaştığım sorunlar derken?
Nasıl bir kitap anlaşılır ve akıcımı?

25.09.2009

VA

kesinlikle muhteşem ama niçin hala devamı gelmediğini bilmek istiorum bence okuan herkes sevecektirr
diğer vampir kitaplarına benzemiyor ön yargıya varmayın bir sürü vampirin bir arada bulunduğu bir okul ve buradaki imkağansız aşk edward bella klasiği değil çokdaha farklı ve güzel

01.11.2009

Diğer Richelle Mead Eserleri

TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Kanbağı

Kanbağı


Richelle Mead
İnce Kapak
22,00 TL %33 14,74 TL
Sessizler

Sessizler


Richelle Mead
İnce Kapak
19,00 TL %33 12,73 TL