Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap

Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap

(KDV Dahil) 13,30 ₺

SEPETE EKLE

Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Yelis Üslü
13,30 ₺
19,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Lissa Dragomir, bir Moroi prensesi:

Sihir dünyasıyla arasında kopmaz bir bağ olan ölümlü bir vampir. Vampirlerin en vahşisi ve en tehlikelisi, ölümsüz Strigoi'lerden her daim korunması gerek.

Lissa'nın en yakın arkadaşı Rose Hathaway'in damarlarında akan insan ve vampir kanının güçlü karışımı onu bir Dhampir yapıyor. Ve Rose kendini, arkadaşı Lissa'yı -genç kızı içlerinden biri yapmayı kafaya koymuş Strigoi'lerden- koruduğu tehlikeli bir hayata adamış.
Rose ve Lissa, iki yıl süren kaçak özgürlüklerinin ardından yakalanıyor ve Montana ormanlarının derinliklerine gizlenmiş Aziz Vladimir Akademi'sine sürükleniyor. Rose, Dhampir eğitimine devam edecek. Lissa da zaten elit Moroi toplumunun Kraliçe'si... Ve iki kız, Akademi'de yine birçok kalp kıracak.

Lissa ve Rose'un Aziz Vladimir'den kaçmasına sebep olan korkuydu. Evet, çünkü Akademi'nin demir kapıları ardındaki hayat, akıl almayacak kadar tehlikeli. Moroi'ler iğrenç ayinler düzenliyor ve onların bu gizli kapaklı doğası ve gece aşkı, sosyal karmaşalarla dolu enigmatik bir dünya yaratıyor.

Rose ve Lissa, bu tehlikeli ortamda kendi yönlerini bulmak, yasak aşkın cazibesine karşı koymak ve Strigoi'lerin Lissa'yı sonsuza dek kendilerinden birine dönüştürmesine fırsat vermemek için sürekli savunmada kalmak zorunda!Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

Yorumlar 9

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Alacakaranlık gayet güzel bir kitaptı ancak bu kitabı okuduktan sonra zevkleriniz kesinlikle değişecek. Sonraki kitaplarda dahası için yalvaracak hale geleceksiniz... Gerçekten inanılmaz bir seri, Richelle Mead dünyamı değiştirdi diyebilirim.

17.08.2013

Twilight'ı beğenen ergenuslar bir de bu kitap serisini okuyun :)

03.09.2013

Richelle Mead harika bir yazar. Fantastik severlerin dilinden anlıyor. Bir sürü kitap okudum ama Rose Hathaway'den daha çok sevdiğim bir karakter olmadı.

13.04.2014