Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Veronika Ölmek İstiyor

Veronika Ölmek İstiyor

Veronika Ölmek İstiyor

8/10 - 73 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Paulo Coelho
Çevirmen: Haldun Pamir
Yayınevi :

Can Yayınları - Çağdaş Dünya Yazarları Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789750730153


"Paulo Coelho'nun ustalığı, herkese seslenebilmesinden kaynaklanıyor. Sevecen, ama etkili bir öğretmen. Kitapları tüm dünyada 100 milyon satmış olan Coelho'nun şaşırtıcı çekiciliğinin nedeni de bu olsa gerek."

Veronika, her istediğine sahip görünen, renkli bir yaşam süren, yakışıklı erkeklerle gezip tozan genç bir kadın olmasına karşın, mutlu değildir. Yaşamında bir şeylerin eksikliğini hissetmektedir. Başarısız bir intihar girişiminin ardından, kendine geldiği zaman bir akıl hastanesindedir. Üstelik çok kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Zaten ölmek isteyen Veronika bu süreçte, başka dünyaların insanlarını tanırken kendisini de keşfetmeye başlar…

Paulo Coelho'nun ülkemize yakın bir coğrafyada, Bosna ve Slovenya'da geçen Veronika Ölmek İstiyor adlı romanı, var oluşumuzun her dakikasına yaşam ile ölüm arasında bir seçim olarak yaklaşıyor. Toplumun alışılmış kalıplarının dışına çıkan, farklı düşünceleri yüzünden önyargıları göğüslemek zorunda kalan insanları anlatıyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 203

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 163

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 203

Dil : Türkçe

Yorumlar 12

TÜM YORUMLARI GÖSTER
soluksuz...

tek solukta okunulacak başarılı bir hikaye ve başarılı anlatım.

09.01.2018

Veronikaaa

Seni okurken yaşadım ...

26.01.2017

Öneriyorum :)

Yaşamı ve ölümü sorgulayabileceğiniz anlık bir kitap. Bir an her seyden vazgectiğinizde, dayanamadıgınızda, arkanıza donup baktıgınızda hayatın 1 dk sının bile kıymetli ve vazgeçilmez oldugunu anlatan tavsiye edebilecegım bir kitap :)

01.12.2013