Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Wolverine İhtiyar Logan

Wolverine İhtiyar Logan

Wolverine İhtiyar Logan

9/10 - 18 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Mark Millar
Çevirmen: Cenk Könül
Yayınevi :

Gerekli Şeyler

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786055686710

Süper kahraman olan bir adamı, sıradan bir çiftçi olmaya iten ne olabilir?


Savaşmaktan yorulmak mı, yenilgiye uğrayarak cesaretini kaybetmek mi, yoksa daha dramatik bir tecrübe yaşamış olmak mı? 
Logan adındaki yaşlı adam, ona Wolverıne'i sorduklarında "elli yıl önce, Wolverıne öldü." diyor. Ailesi için bile onun geçmişi bir gizem perdesiyle örtülü.


Mark Millar ve Steve McNıven tarafından yaratılan sekiz bölümlük hikâye örgüsü, günümüzden elli yıl sonrasında, bütün süper kahramanların, süper kötüler tarafından yok edildiği karanlık bir gelecekte geçiyor. 
Logan'ın son, acımasız yolculuğunun hikâyesini okuduğunuzda, kendinizi hayatın adaletsizliği üzerine bir kez daha düşünürken bulacaksınız. 


Mayıs 2008'de, Wizard dergisi tarafından "tüm zamanların en iyi 200 çizgi roman karakteri" içerisinde 1 numara seçilen, Mayıs 2011'de Ign tarafından " en iyi 100 çizgi roman kahramanı" listesinde 4 numara olan Wolverine, Türkiye'de de en çok sevilen süper kahramanlardan birisi olma özelliğini taşıyor.


Wolverine Serileri içerisinde en çok satan hikayelerden birisi olma özelliğini taşıyan wolverıne - İhtiyar Logan, bu yıl içerisinde vizyona girecek olan Wolverine filmi öncesinde mutlaka okunması gereken müthiş bir macera!


50 Yıl Önce, Wolverıne Öldü.


Onun yerinde, Logan adında ailesine iyi bir yaşam vermekten başka bir gayesi olmayan yaşlı bir adam duruyor.


Hulk çetesi tarafından kenara itilen bir adam. Herşeyi göze alacağı bir karar vermeye zorlanan bir adam. Çok satan İç Savaş'ın yaratıcı takımı Mark Mıllar ve Steve Mcnıven, delirmiş bir ülke boyunca Logan'ın son, acımasız yolculuğunun hikayesini bizlere anlatıyor.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 Çizer : Steve Mcniven

Hamur Tipi : Kuşe

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 4. Basım

Sayfa Sayısı : 216

Ebat : 16 x 24

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 1

Old Man Logan

Gerçekten çok sevdiğim bir çizgi roman. Wolverine hayranlarını fazlasıyla tatmin edebilecek bir çizgi roman beklentilerimin çok çok üstünde bir çizgi romandı. Çizimleri güzeldi hikayesi daha güzeldi ama tonu fazla koyu geldi böyle bir çizgi roman tabi ki koyu tonlarda olmalı ama çok az fazla kullanıldığını düşünüyorum onun dışında gerçekten çok güzel bir çizgi roman.

22.04.2018