Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yabancı Dil Nasıl Öğrenilmez

Yabancı Dil Nasıl Öğrenilmez

Yabancı Dil Nasıl Öğrenilmez

Nasıl Öğrenilir?

6/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ali Işık
Yayınevi :

Elma Yayınevi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789756093337


Çoğu kişi açısından yabancı dil, çıkmaz sokakları yılgınlık veren karanlık bir labirente benzer. Dr. Işık, yazdığı bu kitapta, karanlıklara sadece ışık tutmakla kalmıyor, aynı zamanda bu çıkmaz görünen sokaklar arasında, varılmak istenen hedefe giden en kestirme yolu da okuyucusuna gösteriyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 136

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 89

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

İlk Baskı Yılı : 2007

Sayfa Sayısı : 136

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Öğretici

İlk başta bu kitaba ön yargıyla yaklaşmıştım ama daha sonra gayet öğretici olduğunu anladım. Eğer yabancı dil öğrenmede zorluk yaşıyorsanız bu kitaptakileri uygulayabilirsiniz. Fakat zaten herhangi bir yabancı dili öğrenmişseniz almanıza gerek yok; çünkü kitap en temel unsurları ele almış.

28.08.2014

Hekes okuyup uygulayabilir...

Kendim İngilizce'yi çok iyi derecede bilmeme rağmen, 8 yaşındaki kızıma nasıl yardımcı olabilirim düşüncesiyle bu kitabı aldım. Okudukça şunu farkettim ki, Dr.Ali Işık yabancı dilin tam da benim öğrendiğim şekliyle öğrenilmesini tavsiye ediyor; doğal ve eğlenceli bir şekilde... Türkiye'de eğitim politikasının ve dolayısıyla yabancı dil eğitim programının tamamen değişmesi gerekmektedir. Böyle bir değişiklik olursa da yabancı dil eğitimi kesinlikle Dr.Ali Işık ve onun gibi açık ve modern görüşlü araştırmacılara teslim edilmelidir...

20.05.2014