Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yapı Kataloğu 2012

Yapı Kataloğu 2012

Yapı Kataloğu 2012

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Yapı Endüstri Merkezi Yayınları - Mimarlık Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9789944757652


Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1973 yılından bu yana düzenli olarak yayımlanan, Türkiye'nin en kapsamlı ürün ve malzeme kataloğu, yapı dünyasının başvuru kaynağı "YAPI KATALOĞU"nun 2012 basılı versiyonu yayımlandı.

Türk yapı sektöründeki malzeme ve ürünleri bütün ayrıntılarıyla tüketicilere tanıtmayı amaçlayan YAPI KATALOĞU, 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'da sektör profesyonellerine sunuldu. Katalog, fuarda yer alan bütün firma ve malzemeleri kapsıyor ve bu bilgilere yıl boyunca erişim imkanı sağlıyor.

YAPI KATALOĞU, 2012 yılında dört platformlu yeni yapısıyla (basılı katalog, web sitesi, mobil uygulamalar ve e-katalog) binlerce malzeme, ürün ve firma bilgisine istenilen yerden ulaşma olanağı sunarken, kullanıcılara aradığı ürünü, aynı sayfada yer alan farklı marka ve modeller arasından seçme şansı veriyor. Ürün tabanlı bir sıralama sistemine sahip olan katalogda ürünler türüne veya markasına göre bulunabildiği gibi benzer ürünler bir arada görülerek karşılaştırma yapılabiliyor.Sayfa Sayısı: 884

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Endüstri Merkezi Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 884

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!