Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yeni İşimiz Dış Ticaret

Yeni İşimiz Dış Ticaret

Yeni İşimiz Dış Ticaret

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Hakan Akın
Yayınevi :

Elma Yayınevi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789756093412


Bir ülkenin kasasına giren gerçek kazanç, o ülkenin elde edeceği döviz gelirleridir, yani turizm ve ihracat gelirleri. Ülkelerin ekonomik açıdan güçlenebilmesi, refah seviyesinin yükselebilmesi için sadece tarımsal ve sanayi üretiminin artması yetmez.

Üretim sonrası elde edilen ürünlerin yurt dışı pazarlarda satılması şarttır. Bu pazarlama/satış işlemini gerçekleştirecek olanlar da yetişmiş dış ticaretçilerdir. Bu kitapta, ihracat ve ithalat işlemleri sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz.
Hakan Akın

Yeni İşimiz Dış Ticaret, mevzuat karmaşasından uzak, yalın aktarımı ve örnekleri ile dış ticarette yol almayı hedefleyenler için yolculukları boyunca ellerinden düşürmeyecekleri son derece yardımcı bir kitap.
Pınar Öztürk
Barmek Dış Ticaret ve Elk. San. AŞ Dış Ticaret Şefi


Uluslararası ticaret yapan şirketlerde en önemli gereksinimin prosedür ve mevzuat bilgisi olmasından ötürü, bir dış ticaret uzmanının masasının üstünde bulunması gereken bu kitap, ithalat ve ihracat işlemlerinde size gerekli olabilecek bütün bilgiler için başvurulabilecek en temel kaynak.
Esin İnci
ASAS Ambalaj Baskı Sanayi


Dış ticaretin temel yapı taşlarını öğrenmeden herhangi bir kitabın faydalı olabileceğini sanmıyorum. Bu kitabın kolay anlatımı, konuları temel yapısıyla ele alması ve örneklerle açıklaması nedeniyle bu konudaki boşluğu doldurduğuna inanıyorum.
Aytekin Ağır
Aydın Tekstil Pazarlama Müdür Yardımcısı


Ülkemizin acilen ihracata gereksinim duyduğu zamanımız koşullarında, birçok insanı yakından ilgilendireceğine inandığım bu kitabı, yayın dünyasına ve bize kazandırdığı için Hakan Bey'e teşekkür ederiz. Bu kitap, dış ticaret konusunda her türlü pratik bilgiyi içeren yararlı bir kaynaktır. İthalat ve ihracat konuları ile ilgilenen her insanın bu kitabı edinmesi ve her an yanında bulundurması gerektiğine inanıyorum.
Sinan Kayaali
Roketsan AŞ Yatırım İthalat İhracat Uzmanı
Sayfa Sayısı: 564

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

İlk Baskı Yılı : 2008

Sayfa Sayısı : 564

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Mükemmel bir çalışma

Teknik bir konu bu kadar akıcı, zevkli ve verimli hazırlanabilir. Yazar Hakan Akın 'ı tebrik ediyorum.

15.02.2012