Pioneer DDJ Ergo V Dj Sistemi
Pioneer DDJ Ergo V Dj Sistemi
(KDV Dahil) 1749,00 TL
%3 Kargo Bedava
Ürün Açıklaması
Kredi Kartı Seçenekleri
Yorumlar
1 Pioneer DDJ Ergo V Dj Sistemi | 1.749,00TL - D&R : Muzik

 • DDJ-ERGO, Pioneer'ın pro-DJ serisindeki 115 mm'lik Jog Wheel gibi bu fiyat düzeylerinde rastlanmayan pek çok özelliğe sahip. DDJ-ERGO' nun controllerı, popüler DDJ-T1 ve DDJ-S1 ile aynı düzene sahip. Ayrıca controller üzerinden net ve güçlü bir çıkışı ses kaybı olmadan sunabilmek için ana çıkış terminalinde Pioneer'ın profesyonel mixerlerinde bulunan ses devrelerini kullanıyor.
 • Pioneer'ın laptop dock tasarımı sayesinde DJ'ler laptoplarını controller' ın altındaki küçük alan içine yerleştirerek, klavyenin kontrol düğmelerini rahatça kullanırken bir yandan da ekranı rahatlıkla görebilirler. DDJ-ERGO ayakta ya da oturarak kullanıma göre ayarlanabilir ve bunun için controller' ın sökülebilir ayaklarını çıkararıp, herhangi bir yüzeye düz şekilde yerleştirmek yeterlidir.
 • DDJ-ERGO harici bir güç kaynağına ihtiyaç duymaz; bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasına bağlanarak tüm işlevleriyle kullanılabilir. LED'lerin parlaklığında ve güçlü ses çıkış düzeylerinde herhangi bir azalma yaşanmaz.
 • Controllerın siyah üst panel ve siyah- gri Jog Wheel dizaynı, yuvarlak kenarları ve beyaz kenar panel tasarımı ile göz kamaştırıyor. DDJ-ERGO kullanıldığı her mekana uyumu ile şıklık katıyor.

  Teknik Özellikleri

  Girişler: Mic X1 (1/4 İnç Jak), Aux X1 (Rca)
  Çıkışlar: Master Out X2 (1/4 İnç Jak X1, Rca X1), Kulaklık Monitör Çıkışı X2 (Önde 1/4 İnç Jak, Minipin)
  Diğer Bağlantılar: Usb B Bağlantısı X1
  Frekans Aralığı:20 Hz - 20 Khz Arası
  Toplam Harmonik Distorsiyon: %0,006 Veya Daha Az
  S/N Oranı:101 Db
  Uyumlu İşletim Sistemileri:Windows Xp(Sp3)/Vista/7 Intel Pentium 4 Veya Amd Athlon Xp 512mb Veya Daha Fazla Ram, Mac Os X V10.5/10.6/10.7 Intel İşlemci Platformu 1,024mb Veya Daha Fazla Ram
  Gereken Disk Alanı:50mb Veya Fazlası
  Ekran Çözünürlüğü:1024 X 768 Veya Üzeri
  Video Mix İçin Ek Gereksinimler:Atı veya Nvidiar Video Chip Seti Ayrılmış 256mb Ddr3 Video Ram
  Boyutları(GxDxY): 555 X 280 X 103 mm
  Ağırlık: 2,9 Kg