Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Crash Bandicoot PS4

Crash Bandicoot PS4

Crash Bandicoot PS4

9/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Activision

  • Bu üründe kargo bedava!..
  • ISBN: 5030917211034

Crash Bandicoot

 

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Vicarious Visions tarafından geliştirilen ve Activision tarafından dağıtılan bir platform oyunudur.

 

Crash Bandicoot Çok popüler Crash Bandicoot serisinin tekrar düzenlenmiş hali olan üçleme, üç Crash Bandicoot oyununu tek bir kutuda topluyor. Oyun sadece PS4 ve PS4 Pro’da oynanabilecek.

 

-Crash geri döndü:  Orijinal Crash Bandicoot üçlemesi tekrar düzenlenmiş haliyle geri dönüyor!

 

-Crash Bandicoot® N. Sane Trilogy, yepyeni aydınlatma, animasyonlar, ortamlar ve yeniden yaratılmış sinema sistemi ile PS4 için baştan aşağı inşa edildi. Yeni animasyonlar, görsel efektler ve çevresel ayrıntılar oyuncuların yemyeşil, berrak ve püsküren Wumpa Adası’nda dönmelerine, zıplamalarına ve yollarını bulmalarına izin veriyor!

 

-Orijinal Hikaye, Yeni Teknik : Tam analog çubuk desteği, birleşik kayıt sistemi ve birleşik kontrol noktası sistemi klasik maceranın tadını çıkartmak için her zamankinden daha kolay. Ayrıca geliştirilmiş bonus seviyeleri ve zaman denemeleriyle, epik bir üçleme haline geliyor. Crash Bandicoot

 

-Yeni Sinema - Bu üçlemenin tüm sinematikleri sevgiyle hazırlanmış durumda. Intro sinematikte, Crash Bandicoot'un orijinal hikayesi, kötü niyetli Dr. Neo Cortex ve Dr. Nitrus Brio'nun, Crash'i kötü bir mutant generale dönüştürmeye çalıştıklarını gösteriyor ancak işler planlandığı gibi gitmiyor!

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!