Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Football Manager 2017 PC

Football Manager 2017 PC

Football Manager 2017 PC

Marka :

Sega

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 8692750120071

 Football Manager 2017 PC


 


 Football Manager, sizi futbolun yaşayan dünyasının içine çeker. Gerçek hayatta futbol menajerliği yapmaya en yakın deneyim bu! 


Football Manager 2017  İle Teknik direktör nasıl olunur gösterin.


DILEDIĞINIZ GIBI OYNAYIN


KARIYER MODU


Tam simülasyon deneyimi. 2500'ü aşkın gerçek futbol kulübünün herhangi birinde her kararı kontrol edeceksiniz.


FANTEZI DRAFT


Hayallerinizdeki fantezi takımı kurun ve arkadaşlarınızın veya AI modelli ünlü taraftarların karşısına çıkarın.


BIR KULÜP OLUŞTUR


Kendi takımınızı, hatta oyuncularınızı tasarlayarak bir futbol kralı olun. Onlarla seçtiğiniz ligde oynayın.


ÇEVRIMIÇI KARIYER


Arkadaşlarınız veya rakipleriniz ile birlikte çevrimiçi bir lige ev sahipliği yapın veya katılın. Dünya çapında 140'tan fazla lig arasından seçiminizi yapın.


BU SEZONDAKI YENILIKLER


 


GELIŞTIRILMIŞ MAÇ DENEYIMI


Hareket yakalama teknolojisiyle yakalanmış 1500'ü aşkın yeni ve gelişmiş animasyona ve bunun yanında gelişmiş AI karar verme, gelişmiş stadyumlar ve gerçekçi LED reklam panolarına sahip önemli ölçüde geliştirilmiş 3D maç motoru.


YENILENMIŞ GELEN KUTUSU


Haber akışınız artık çok daha sezgisel, bağlamsal ve kulübünüzle ilişkili. Artık ekibinizden daha detaylı bilgiler ve tavsiyeler alacak ve gelen kutunuzdan ayrılmadan bunlarla ilgili işlem yapabileceksiniz.


FACEGEN TEKNOLOJISI


Menajer avatarınız artık kendi yüzünüzle kişiselleştirilebilir. Oyunda taratılır ve FaceGen teknolojisi kullanılarak oluşturulur. AI menajeriniz, gerçekten oyunun bir parçasıymışsınız gibi hissettirmek için sizi başlangıç ekranında karşılayacak.


TRANSFERLER, ANLAŞMALAR VE HIKAYELER


Artık oyuncular ve temsilcilerle sözleşme öncesi teklif görüşmeleri yaparak kulübünüz için vizyonunuzu belirleyebilirsiniz. Fakat, kulübünüzün reklamını ikna edici bir şekilde yaptığınızdan emin olun. Yoksa, uzun soluklu bir transfer hikayesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.


SOSYAL MEDYANIN BASKILARI


Taraftarlar ve medya, yepyeni sosyal akış sayesinde düşüncelerini dile getiriyor. Burası büyük haberlerin verildiği ve baskının meydana geldiği yer... Taraftarların beklentilerini karşılamıyorsanız bunu kısa sürede öğrenirsiniz.


EN İYI HIZLI BAŞLANGIÇ


Bu yeni ekleme, sizi dijital yedek kulübesine ve aksiyona daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Artık oyunu yüklemeden takımınızı seçebilecek ve ligler, veri tabanı boyutu ve makine performansı için en uygun önerileri alacaksınız.


FANTEZI DRAFT İLERLEMESI


Popüler çok oyunculu mod, serinin en ünlü taraftarları olan gerçek insanlar üzerinde modellenen AI menajerleriyle kıyasıya rekabet edeceğiniz yeni tek oyuncu seçeneğine sahip. Kaç tanesini seçebiliyorsunuz?


YENI PERSONEL ROLLERI


Güçlü bir teknik ekip oluşturmak oyuncularınızdan en iyi şekilde faydalanmak için çok önemlidir. Bu sezonda yetenek avcılarınıza yardımcı olacak Veri Analistleri ve sağlık ekibinize yardımcı olacak Spor Bilim İnsanları mevcut olacaktır.


 


OYUNCU ÖZELLIKLERININ GELIŞTIRILMESI


Oyuncu karakterine kariyer gelişimi üzerinde dramatik bir etkiye sahip olabilecek daha fazla derinlik katmanı ekledik. Oyuncular artık çevrelerinden daha fazla haberdar. Bu nedenle, onlar oynama süreleri veya antrenman tesislerinden memnun olmadıklarında, siz bunlardan haberdar olacaksınız!


 


GERÇEK FUTBOL KULÜPLERINI YÖNETIN


140'tan fazla ligde 2500'ü aşkın gerçek kulüp, 50'den fazla ülkeyi temsil ediyor. Yerli gururun peşinden mi koşacaksınız yoksa şansınızı yabancı ülkelerde mi deneyeceksiniz? Ayrıca, dünya klasmanında ün kazanmaya çabalarken hesaba katacağınız bir milli takımınız da var.


AKILLI 3D MAÇ MOTORU


 


Taktiksel becerilerinizin, hareket yakalama teknolojisiyle yakalanmış binlerce animasyon içeren ultra gerçekçi maç motorunda hayata geçtiğini görün. Gerçek maç günü deneyimini yeniden canlandırmaya yardımcı olan, hareketleri görüntüleyecek çeşitli kamera açıları bulunmaktadır. 


Akıllı 3D maç motoru


 


AYRINTILI ANTRENMAN SEANSLARI


Antrenman sahası, sizin ve ekibinizin oyun stilinizi geliştirebileceğiniz ve görüşlerinizi aşılayabileceğiniz bir yerdir. Bireysel antrenman programları oyuncunun gelişimini ilerletebilir ve iyi forvet oyuncularını verimli gol makinelerine dönüştürebilir.


 


MEDYA VE KURUL DENETIMI


Söylediğiniz ve yaptığınız her şey not edilir, bu nedenle medyayla ilgilenirken kelimelerinizi dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir. Kurula tutamayacağınız sözler vermediğinizden emin olun çünkü sözlerinizi unutmazlar ve bu durumu hemen size karşı kullanabilirler. 


 


RAKIPSIZ OYUNCU VE EKIP VERILERI


600.000'in üzerinde gerçek oyuncu ve personel, 1300 global yetenek avcısı tarafından yapılan titiz bir araştırma kullanılarak eksiksiz bir biçimde modellenmektedir. Oyuncu bilginizi geliştirirken, dünyanın en iyilerine imza attırmak veya geleceğin futbol yıldızlarını keşfetmek için AI menajerleriyle rekabet edin. 


 


AYRINTILI ANTRENMAN SEANSLARI


Antrenman sahası, sizin ve ekibinizin oyun stilinizi geliştirebileceğiniz ve görüşlerinizi aşılayabileceğiniz bir yerdir. Bireysel antrenman programları oyuncunun gelişimini ilerletebilir ve iyi forvet oyuncularını verimli gol makinelerine dönüştürebilir. 


 


GELIŞMIŞ OYUNCU ETKILEŞIMI


Oyuncuları hem mutlu hem de istekli tutmak dengeleyici bir davranıştır ve takımınızı oluştururken doğru karışımı bulmanız gerekmektedir. Oyuncularınız mutlu değilse size hemen söylerler. Tabii önce medyaya söylemezlerse... 


 


KULÜBÜNÜZÜ ZAFERE TAŞIYIN


Dengeyi bulun ve gözünüzü kupaya dikin. Taraftarların istediği bu. Yönetim kurulunun istediği bu ve sizin de istediğiniz bu. Başka neden futbol menajeri olunur ki


 TEKNIK ÖZELLIKLER
 


WINDOWS


Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10 – 64-bit or 32-bit


Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz or higher


Intel GMA X3100, NVIDIA GeForce 8600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 2400 – 256MB VRAM


2 GB RAM, Direct X Version 9.0c, 3 GB Available Space
 


MAC OS X


OS: 10.7.5, 10.8.5, 10.9.5, 10.10.5, 10.11.6, 10.12 – 64-bit


Intel Core 2 - 1.8GHz or higher


NVidia GeForce 8600M GT, AMD/ATI Radeon HD 2400, Intel GMA X3100 - 256MB VRAM Fully OpenGL 2.0 compliant


2 GB RAM, 3 GB Available Space
 


LINUX


SteamOS, Ubuntu 12.04.5 LTS Linux (64 bit)


Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon - 2.2GHz or higher


NVidia GeForce 8600M GT, AMD/ATI Radeon HD 2400, Intel GMA X3100 - 256MB VRAM Fully OpenGL 2.0 compliant


2 GB RAM, 3 GB Available space 


OYUN %100 TÜRKÇE METİNE SAHİPTİR.


 


Yönetilecek 2500'ün üzerinde gerçek kulüp ve sözleşme imzalanacak 500.000'in üzerinde futbolcu ve kadro ile birlikte Football Manager 2017, sizleri canlı, nefes alan bir futbol menajerliği dünyasının merkezine taşıyor.


 


Transferler tamamen sizin kontrolünüzde olacak ve kimin oynayıp kimin yedek kalacağına siz karar vereceksiniz. Taktikler, takım konuşmaları ve saha kenarı talimatları üzerinde tam kontrol sahibi olacak ve beğenilen 3D maç motorumuz ile maçı canlı olarak izleyeceksiniz. Ayrıca, gerçek futbol medyasıyla ilgilenecek, oyuncu memnuniyetiyle ilgili problemleri çözeceksiniz ve kurul her hareketinizi izleyecek.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!