Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Horizon: Zero Dawn PS4

Horizon: Zero Dawn PS4

Horizon: Zero Dawn PS4

9/10 - 4 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Sony

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 0711719834250

PlayStation'ın efsaneleşmiş oyun serisi KillZone'un yapımcıları Guerilla Games'den yıllardır beklenen açık dünya/rol-yapma oyunu Horizon Zero Dawn, oyunculara heyecan dolu bir deneyim yaşatacak! 

 

HORIZON: ZERO DAWN

 

PlayStation formatına özel olarak geliştirilen ve yapımı yaklaşık 6 yıldır devam eden PS4 formatında 2017 yılının en çok beklenen yapımları arasında olan HORIZON: ZERO DAWN şimdi oyuncularla buluşuyor!

Hikâyesi ile oldukça göze çarpan yapım, 3.000’li yıllarda, makinelerin hüküm sürdüğü bir dünyada geçiyor.  2000’li yılların ortalarında dünya büyük bir felaket ile karşı karşıya gelir ve makineler dünyayı tamamıyla ele geçirirler. İnsanlık ise neredeyse yok olmaya yüz tutmuştur. İlkel yaşama geri dönen ve kabilelere ayrılan gruplar halinde yaşamaya başlayan insanlar, 500 yıldan fazla kendilerini sürekli bir şekilde yenileyen, güncelleyen makinelere karşı savaşmak zorunda kalırlar.

Bu kabilelerden birisine mensup olan “Aloy” isimli bir karakteri yönettiğiniz oyunda, dünyaya neler olduğunu, neden makinelerin hükmettiğini ve insanlarla olan aralarındaki savaşın başladığını öğrenmeye çalışacak, gizemli tüm bilgileri sağlamaya çalışacaksınız.

Sadece tek kişilik senaryoya sahip Horizon: Zero Dawn, 50 saatten fazla oynama süresine sahip olacak. Alacağınız ana görevler haricinde, yan görevlerle de hikâyenizi daha da derinleştirebilirsiniz. Kullanacağınız birbirinden farklı teçhizatlar, silahların haricinde, savaşacağınız robotlardan bazılarını, bir tür binek araç gibi de kullanabileceksiniz. Böylece gitmek istediğiniz uzun mesafeli bölgelere çok daha kısa bir sürede ulaşabileceksiniz. 

1080P ve 60 FPS’de oynanan yapım, 4K teknolojisini de tamamıyla destekliyor olacak. 

 

 

 

Uzak bir gelecek

İnsanlığın yeni çağı

Doğanın unutulmuş bir medeniyetin harabelerini ele geçirdiği yemyeşil bir post apokaliptik bir dünyada insanlığın direnişi ilkel avcı kabilelerinde devam etmektedir. Yeni yabani hayatta egemenliği, bilinmeyen bir kökene sahip korkusuz mekanik canavarlar olan Makineler tarafından gasp edilmiştir.

 

PS4 Pro için geliştirildi

Bu oyun PS4 Pro için geliştirilmiştir. Yani süper güçlü son teknolojiyi destekleyecek şekilde güncellenmiştir.

HD TV'de* 1080p oynatılabilen gelişmiş grafiklerin, kare hızının ve artırılmış çözünürlüğün keyfini çıkarın.

 

Bir yere ait olmaya çalışan bir kimsesiz

Kadim geçmişin kalıntıları arasında kaderini keşfetmeye çalışmak için bir arayışa çıkan genç avcı Aloy'u oynayın. Doğduğu günden itibaren kendi kabilesi tarafından dışlanmış olan Aloy, Makineleri avlamak, rakip kabilelere karşı savunmak ve affetmez yabani hayatta sağ kalmak için çevikliğini, kurnazlığını ve ölümcül nişan alma yeteneğini kullanmayı öğrendi. Horizon: Zero Dawn PS4

 

Kayıp bir tarih Eskilerin Gizemleri

Tuhaf eserlerle ve içinde derin gizemler barındıran harabelerle dolu bir dünyaya yolculuk yapın. Makineler bu dünyaya nasıl egemen oldu ve önceki medeniyete ne oldu? Yanıtlar Aloy’un ve insanlığın kaderini belirleyebilir.

 

 

 

Ezici tehlikelere karşı

Oldukça çeşitli bir taktiksel savaşı içeren derin, ödüllendirici bir rol yapma deneyimine hazırlanın. Avcıları ava dönüştüren cihazları yapmak için gelişmiş teknoloji ile ilkel teçhizatları birleştirin. Farklı Makineleri alaşağı etmek için benzersiz stratejiler geliştirin ve hapsedilmiş örnekleri istediğiniz gibi hackleyin.

 

Dinamik bir dünya

İleri düzey açık dünya teknolojisi

Doğanın güzelliği ile birlikte yemyeşil toprakları keşfedin. Değişken hava sistemleri ve tam bir gündüz/gece döngüsü ile nefes alan bir dünyada göz alıcı şekilde tasarlanmış ormanlar, heybetli dağlar ve yok olmuş bir medeniyetin ardında bıraktığı harabeler boyunca bir yolculuğuna çıkın. Horizon: Zero Dawn PS4

 

 

 Doğanın güzelliği

Horizon Zero Dawn 1080p videolar

Aloy'un dünyasına PlayStation 4'ten doğrudan oyun içi motorla yakalanmış, ağzı açık bıraktıran 1080p HD çözünürlükte bakın.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!