Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


PS4 Dark Souls III : Goty Ps4

PS4 Dark Souls III : Goty Ps4

PS4 Dark Souls III : Goty Ps4

Yönetmen: Hidetaka Miyazaki
Marka :

Namco Bandai

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 3391891992114


2009'dan bu yana tutkulu bir hayran kitlesi olan Souls döngüsü, (Demon's Souls, Dark Souls, Dark Souls II, Bloodborne); 2016 yılının Nisan ayında piyasaya sürülen üçüncü oyun Dark Souls III ile noktalanıyor. 


Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi olan, oynamayanların bile büyük saygı ile baktıkları Dark Souls serisi, bu son bölümünde destansı bir şekilde sona eriyor.


Alev'e muhtaç bir Kül


Ölay örgüsü bakımından Dark Souls I'in devamı olan Dark Souls III'te, dünyadaki yaşamın kaynağı Tanrıların Alev'i (The Flame) sönmek üzere. Dünya, sönmekte olan Alev'in getirdiği karanlığa teslim oluyorken kıyametin sesleri her yerde yankılanmakta. Son bir umut olarak, çanlar çalınıyor ve Galip Küller (Champions of Ash) ya da diğer adlarıyla Yanmamış Küller (Unkindled Ash) uyanıyor. Siz, bu Galip Küller'den birisiniz ve sönmekte olan Alev'in son kıvılcımları olan Korları (Ember) toplayarak güç kazanıyorsunuz ve Köz Lordu (Lord of Cinder) olabilmek için zorlu bir maceraya atılıyorsunuz. Bu macerada uyandırıldıktan sonra sönen Alev'i yeniden canlandırma görevini yerine getirmeyip tahtlarını terk eden dört Köz Lordu olan Dev Yhorm'un, Tanrı Yiyen Aldritch'in, Abyss Bekçileri'nin ve Prens Lothric'in peşine düşüyorsunuz. Onları bulup ruhlarını ele geçirmelisiniz ve böylelikle Köz Lordu'na dönüşüp güçsüz bir şekilde yanan Alev'e ruhunuzu feda ederek onu canlandırmalısınız: Yaşam Döngüsü'nü yineleyip kıyameti sona erdirmelisiniz! Yoksa Alev'in sönmesine izin mi vereceksiniz? Veya Karanlık'a tapan Ölügezer halkının temsilcileri Londor Siyah Kilisesi'yle ittifak kurarak Alev'in gücünü kendi çıkarınız için kullanıp Karanlık Lord mu olacaksınız? Seçim sizin...


Bloodborne ile yenilenen grafik motorunun gücünü hissedin


Birbirinden epik ve hayran bırakıcı mekanları ve karakter tasarımlarını yepyeni grafik motoruyla akıcı bir şekilde deneyimleyin!


Dövüş sisteminde yenilik: Silah Sanatları


Önceki oyunlardan farklı olarak Dark Souls III'te her bir silaha özel farklı hareketler yapabiliyorsunuz. Bunu yapmak için FP adındaki Focus Point devreye giriyor. Büyücü oynamak istiyorsanız Focus Point, tıpkı Demon's Souls'da olduğu gibi Mana görevi görüyor.


Bol çeşitlilik!


Yüzlerce silah, kostüm, zırh, yüzük, büyü, ateş büyüsü ve mucize kullanılmayı bekliyor. Düşmanların bir sonraki hareketini tahmin etmek Bloodborne'daki gibi oldukça zor. Dark Souls III'te istediğiniz Covenant'a istediğiniz zaman geçiş yapabiliyorsunuz ve Çevrimiçi oynuyorsanız farklı deneyimler yaşayabiliyorsunuz.


Epik ve duygusal müzikler!


Daha oyunun menüsünde çalmaya başlayan Ana Tema müziğiyle duygularınız alt üst olacak. Serinin müziklerini yapan Motoi Sakuraba'ya Dark Souls III'te, Bloodborne'un müziklerinden tanıdığımız başarılı keman virtüözü Yuka Kitamura, Nobuyoshi Suzuki ve Tsukasa Saitoh eşlik ediyor. 


2 Yeni Eklenti Bu Paketle Ücretsiz!


Ortalama 80 saati bulan oynanış süresine 2017'nin Ocak ve Mart aylarında piyasaya sürülen Ashes of Ariandel ve The Ringed City adlı 2 eklenti dahil oluyor ve böylelikle oynanış süresi 100 saati geçiyor. Ashes of Ariandel ve The Ringed City eklentileri bu sürümle ücretsiz!


 


Ashes of Ariandel Eklentisi:


 


Ariandel'e Alev Getirin


 


Yeni haritaların, karakterlerin, düşmanların, zırhların, büyülerin, silahların ve yüzüklerin eklendiği Ashes of Ariandel'de, bir yağlı boya tablosunda tasvir edilen buzlarla kaplı bir dünyaya adım atıyoruz. Ariandel'in Resmedilmiş Dünyası'na yani Ashes of Ariandel eklentisine ulaşabilmek için öncelikle eklentiyi yüklemiş olmanız gerekiyor. Ardından Cathedral of the Deep (Derin Deniz Katedrali) haritasına ulaşmanız ve Cleansing Chapel (Arınma Şapeli) bonfire'ını yakmış olmanız gerekiyor. Tüm bu işlemlerin ardından Cleansing Chapel bonfire'ında Köle Şövalye Gael belirecek ve onunla konuşarak Ariandel'in Resmedilmiş Dünyası'na (Painted World of Ariandel) adım atabileceksiniz.


Ariandel'in Resmedilmiş Dünyası, terk edilmişlere yuva olan bir yer fakat zamanla burası çürümeyle ve yozlaşmayla doluyor. Buranın sakinleri son derece umutsuz ve tek kurtuluşun ateşle geleceğini düşünmekteler. Köle Şövalye Gael'ın söz ettiği bir kehanete göre bir "Kül" bu dünyaya gelecek, Ariandel'in koruyucusu olan bir diğer Kül olan Elfriede'yle karşılacak ve bu karşılaşmanın sonunda Ariandel'in Resmedilmiş Dünyası alevlerle kaplanacak; kurtuluş gelecek. Siz, kehanette bahsedilen ve beklenilen "Kül"sünüz. Ariandel'in koruyucusu Elfriede'yle karşılaşacaksınız ve Ariandel'in Resmedilmiş Dünyası'na kurtuluş getireceksiniz.


Elfriede, ana oyunda büyük bir öneme sahip olan Londor Siyah Kilisesi'nin kurucusu üç kız kardeşten en büyüğü. Onunla tanışacaksınız ve akıbetini belirleyeceksiniz.


Ashes of Ariandel, ayrıca, ana oyunda karşılaştığınız hikayenin kilit isimlerinden Pontiff Sulyvahn'ın geçmişine de ışık tutuyor.


Genel hatlarıyla Viking teması işlenen eklentide dev kurtlar, Viking savaşçılarına benzeyen ve deprem yaratabilen Millwood savaşçıları, buz ve alev büyüsü kullanabilen ağaçlar ve ana oyundaki Köz Lordları'ndan biri olan Abyss Bekçileri'nin terk edilmiş müritleri Farron savaşçılarıyla karşılaşacaksınız.


 


The Ringed City


 


"Karanlık'tan korkma, dostum. Bırak ziyafet başlasın!"


 


Yeni bir çok silah, büyü, zırh, yüzük eklenen bu devam bölümünde yeni bir de Covenant var: Kilise Mızrakları (Spears of the Church).


The Ringed City, olay örgüsü bakımından Ashes of Ariandel'in kaldığı yerden devam ediyor. Bu eklentiye ulaşmak için Friede'yi alt etmeniz ve sizi Tortu Yığını'na (Dreg Heap) ışınlayacak olan bonfire'ı aktive etmeniz gerekiyor. Tortu Yığını'na ana oyunun son bölgesi olan Kiln of the First Flame'deki (İlk Alev'in Ocağı) yeni bir bonfire'dan da ulaşabiliyorsunuz. 


Ashes of Ariandel'de bu resmedilmiş dünyanın ressamıyla karşılaşmıştık. Köle Şövalye Gael, Ressam'a hizmet ediyor ve resmin tamamlanmasında eksik parça olan bir renk pigmentini arıyor: İnsanlığın Karanlık Ruhu (The Dark Soul of Man). Gael, İnsanlığın Karanlık Ruhu'nu bulmak ve onu efendisi Ressam'a götürmek için Karanlığın yuttuğu Halka Şehir'e dolu yola çıkıyor. Siz de adım adım Gael'i takip ediyorsunuz. 


The Ringed City, oyundaki birçok soruyu yanıtlıyor. Ölügezer Laneti nasıl ve neden oluştu? Güneş Tanrısı Gwyn neden Karanlık ve Abyss karşısında korkudan titredi? Hepsinin ve birçok şeyin cevabı The Ringed City'de saklı.


 


 


 


Dark Souls III'le son defa karanlığı kucaklayın!


Gamescom 2015 'En İyi RPG' ödülü ve 35'in üzerinde E3 2015 Ödülü ve Adaylığı


 


 

Aldığı Ödüller : 218

Yazan ve Yöneten : 219

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!