Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Resident Evil 7 PS4

Resident Evil 7 PS4

Resident Evil 7 PS4

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Capcom

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 5055060900628

Capcom'un kült serisi Resident Evil,  7. oyunu Biohazard ile devam ediyor!

Resident Evil 7 - Biohazard, seriye yeni bir soluk getiriyor ve hem köklerine sadık kalıyor hem de etkileyici korku deneyiminde yeni bir sayfa açıyor. Oyun, Capcom'un yeni RE Grafik Motoru'nun gücüyle klasik Üçüncü Şahıs kamerasının yerini Birinci Şahıs kamera açısına bırakarak daha gerçekçi bir deneyim sunuyor. Böylelikle oyuncular, oyundaki korku deneyimini daha yoğun yaşıyor. 

Resident Evil 7 - Biohazard, modern zamanda Amerika'nın kırsal bölgelerinden birinde geçiyor ve Resident Evil 6'nın hemen sonrasını konu ediniyor. Oyuncular bu sefer dehşeti doğrudan birinci şahıs perspektifinde yaşıyor. Resident Evil 7; "survival horror" (korku ögeleri içeren hayatta kalma deneyimi) janrının ilk temsilcisi olarak, serinin sembolik mekanikleri olan araştırmayı ve yoğun atmosferi devam ettirmesinin yanında, getirdiği yeniliklerle türünün sunduğu deneyimi bir sonraki seviyeye taşıyor.

Resident Evil 7 - Biohazard PS4 versiyonuyla oyuncular yepyeni PlayStation VR teknolojisinin gerçekçi görüntü ve ses olanaklarını sonuna dek yaşayarak, kendilerini yoğun atmosferin içinde hissediyor.

Oyunu VR destekli oynayabilmek için PlayStation VR cihazı ve PlayStation kamera gereklidir.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!