Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


UFC 3 PS3

UFC 3 PS3

UFC 3 PS3

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

THQ

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 4005209156790


Başarılı, çok satan MMA video oyun serisi UFC Undisputed 3 ile dönüyor ve oyuncuları Octagon'un içine davet ediyor. Şiddet dolu dövüşler, etkileyici görsel sunum, arttırılmış erişilebilirlik ve saf dövüş duygularıyla dolu UFC aksiyonu sizi bekliyor..


Yeni PRIDE modu, yeni submission sistemi, dövüşü bitirmenin yeni yolları ve geleneksel ve basitleştirilmiş kontrollerle arttırılan erişebilirlik sayesinde oyuncular Octagon'a her adım attıklarında ölümcül dövüşlerin şiddetini ve adrenalinini hissedecekler.

PRIDE MODU - Resmi sunucular ve ölümcül futbol tarzı tekmeleri, kafaya atılan dizleri ile ünlü Japon MMA ligi kuralları ile ilk kez efsanevi PRIDE ortamında dövüşeceksiniz.
DÖVÜŞÜ BİTİRİN - Cezalandırıcı yeni hareketleri, yeni submission sistemi ve sunuma verilen önem ile oyuncular düşen rakipleri üzerinde avantaj sağlamak için çok daha fazla seçeneğe sahip olacaklar.
SALONDAN KAFESE SUNUMLAR - Yeni kamera pozisyonları, etkileyici dövüşçü girişleri, geliştirilmiş yüz animasyonları ve yüksek kontrastlı grafikleri ile UFC heyecanını yaşayacaksınız.
ERİŞİLEBİLİR OYNANIŞ - Geleneksel veya basitleştirilmiş kontrol seçenekleri sayesinde her yetenek seviyesinden oyuncular UFC heyecanına katılabilecekler. İster basit vuruşlarla oynayın, ister daha karışık oyun mekaniklerini kullanın.
OLAĞANÜSTÜ KADRO - Tüy siklet ve horoz sikletin eklenmesiyle 150'den fazla tanınmış UFC dövüşçüsü ile kafaya kafaya dövüşebileceksiniz.
KAPSAMLI ONLINE MODLAR - Yeni ve geliştirilmiş online modlar sayesinde oyuncular serinin tarihindeki en rekabetçi dövüş deneyimini yaşayacaklar.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!