Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Fi

Fi

Fi

7/10 - 243 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Destek Yayınları
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | ISBN : 2789786000173 | Format : Epub

Akilah Azra Kohen'in çok satan ve televizyon dizisine de uyarlanan üçlemenin ilk kitabı Fi, okuyucularla buluşuyor.

 

Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikâyeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde sadece farkındalık vardır.

Fi güzelliğin lanetlendiği, zekânın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti gösterebilmiş gerçek kişilere, çatlama cesareti gösterebilmiş tohumlara adanmıştır.

Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır?
(Tanıtım Bülteninden)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2014

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 430

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları


Yorumlar 39

TÜM YORUMLARI GÖSTER
😉

Gayet başarılı bir kitap.

15.12.2016

Çok Başarılı

Akıcı bir hikayesi var. Aynı zamanda boğmadan bilinçlendiriyor insanı. Yer yer düsündürüyor, bazen sorgulatıyor; bazense güldürüyor. Sadece bir roman okumuş olmuyor aynı zamanda psikoloji anlamında bilgiye sahip oluyorsunuz. Beden dili ve konuşma ile ilgili deneyimler de kazandırıyor. Yazarı zaten bir psikolog. "Sakın kişisel gelişim kitabıdır bu." demeyin. Kişisel gelişimi alttan alttan veriyor size. Gerçekten muhteşem. Herkese tavsiye ederim.

04.11.2016

Düşünmek istemeyenler bu seriyi okumasın.

Serinin tamamını okudum ve de çok beğendim. Okurken düşündüren, soru işaretleri uyandıran, kısa kısa mesajlarla aslında hayatımızı da değerlendirmemizi sağlayan bir seri. olumsuz yorumlara katılmıyorum.

23.09.2016