Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kürk Mantolu Madonna

Kürk Mantolu Madonna

Kürk Mantolu Madonna

8/10 - 505 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | ISBN : 9789750832901 | Format : Epub


"Her gün, daima öğleden sonra oraya gidiyor, koridorlardaki resimlere bakıyormuş gibi ağır ağır, fakat büyük bir sabırsızlıkla asıl hedefine varmak isteyen adımlarımı zorla zapt ederek geziniyor, rastgele gözüme çarpmış gibi önünde durduğum "Kürk Mantolu Madonna"yı seyre dalıyor, ta kapılar kapanıncaya kadar orada bekliyordum."

Kimi tutkular rehberimiz olur yaşam boyunca. Kollarıyla bizi sarar. Sorgulamadan peşlerinden gideriz ve hiç pişman olmayacağımızı biliriz. Yapıtlarında insanların görünmeyen yüzlerini ortaya çıkaran Sabahattin Ali, bu kitabında güçlü bir tutkunun resmini çiziyor. Düzenin sildiği kişiliklere, yaşamın uçuculuğuna ve aşkın olanaksızlığına (?) dair, yanıtlanması zor sorular soruyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 164

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 136

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

Yorumlar 258

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Kusursuz

Okunması gereken bir kitap. Hayatımda okuduğum en anlamlı Roman.

07.03.2017

yorum

Edebiyat öğretmenimiz isteğinde almıştım sınav olmuştuk bu kitaptan ama ben zaten alacaktım çok güzel anlamlı kesinlikle okuyun

18.02.2017

Zarifliğin vücut bulmuş hali

Şu ana kadar okuduğum en etkileyici kitaplardan biri eğer kitabı gerçekten anlarsanız bakış açınızı etkiliyor. Hele ki Raif'in o kibar ve ince ruhlu davranışları kitabı daha bir anlamlı, özel kılıyor.

13.02.2017