Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İki Sene Okul Tatili

İki Sene Okul Tatili

İki Sene Okul Tatili

8/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Jules Verne
Yayınevi :

Arkadaş Yayıncılık - Edebiyat Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789755096650


Çocuk edebiyatının en seçkin örneklerinin yer aldığı Arkadaş Çocuk Serisi'ne tamamı resimli yeni iki kitap daha eklendi. Ali Aydoğan tarafından, özenli ve titiz bir çalışmayla dilimize uyarlanan, tamamı özgün çizimlerle bezenmiş kitaplar, çocukların dil eğitimine önemli katkıda bulunacak.

Jules Verne'in İki Sene Okul Tatili ve Anne Nesbit'in Demiryolu Çocukları ve yakında yayınlanacak Siyah İnci, Tom Sawyer, Gümüş Patenler ve Robin Hood'un eklenmesiyle Arkadaş Çocuk Serisi yazarları arasına Mark Twain, Anna Sewel, Elizabeth Mapes Dodge ve Howard Pyle gibi dünya edebiyatının önemli isimleri dahil oluyor.

İçerdikleri hikaye ve masallarla çocuklara iyiliği ve kötülüğü, adaleti, paylaşmayı, empati kurmayı, doğayı sevmeyi, kalabalık içinde birey olabilmeyi anlatan bu kitaplar, akıcı anlatımları ve birbirinden güzel çizimleriyle öne çıkıyorlar.
İlköğretim öğrencileri tarafından okunması tavsiye edilen eserlerden oluşan bu özel çalışmayı genç okurlara sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

…Geminin adı Sloughi'ydi. Sloughi'nin tüm yolcuları ve mürettebatı sadece on beş çocuktan oluşuyordu. Çocukların gemiye hakim olmaları, yönlendirmeleri mümkün değildi. Bu durumda bir felaketten nasıl kurtulacaklardı...Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadaş YayıncılıkUyarlayan : Ali Aydoğan

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 128

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

TAVSİYE EDİLİR

Açıklamasında "resimli" derken aklınıza çizgi roman gelmesin. Harflerin büyüklüğü ve tercümesinin oldukça yalın olması sebebiyle çocuklarınıza rahatlıkla okutabileceğiniz klasik bir kitap. Fiyat / fayda dengesi çok iyi. Tavsiye ederim. 3 günde tarafımıza ulaştı. Tüm D&R ailesine teşekkür ederiz.

13.09.2012