Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çıplak ve Yalnız

Çıplak ve Yalnız

(KDV Dahil) 24,50 ₺

SEPETE EKLE

Çıplak ve Yalnız

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Hamdi Koç
24,50 ₺
35,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


"Küçük ve yalnız" olduğunu sanan bir kahramanın "büyük ve kanlı" bir geçmişe yaptığı yolculuk…

Amcam ölünce ilk bana haber verdiler. İnanmadım. Olmaz öyle şey, dedim. Oldu valla, dediler, amcan öldü. Ya tabii ki ölmüştür, ayrı konu, ama ilk bana haber verdiğinize inanmıyorum, dedim. İnan, dediler, ilk sana haber verdik. Sustum ve benimle konuşan nefesin arkasındaki boşluğu dinledim. Yalan olsa bir hışırtısı, bir kıpırtısı, bir şeysi mutlaka duyulurdu. Doğru söylüyorlardı. Cidden amcam ölmüştü ve ilk bana haber veriyorlardı. Çok duygulandım. Hayatımda ilk kez bir konuda ilk akla gelen isim oluyordum. Peki, dedim, teşekkür ederim. Gururum okşandı. Bunu hiç unutmayacağım. Ayrıca hepimizin başı sağ olsun. Ölenle ölünmez. Allah geride kalanlara sabır filan. Ben müsaadenizle gidip biraz ağlayayım.
İyi geceler.
Telefonu kapattım.

Çıplak ve Yalnız son sayfasına dek elinizden bırakamayacağınız sarsıcı bir roman.

Yazarla söyleşi Bölüm: 1...

Yazarla söyleşi Bölüm: 2...


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Yorumlar 8

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Çok beğendim, tavsiye ederim.

20.10.2013

Kitaba benden önce annem başladı. Nasıl gidiyor diye soruyorum, çok güzel hiç sıkmadı diyor. Dur bakalım bitirince ben başlayayım..

09.04.2014

Son yıllarda okuduğum en duru anlatım. Dili bu kadar yalın olup, bu kadar da kıvrak çok kitap okumadım. Nobel ödüllü birçok kitap okudum, anlamak için çok kafa yormak gerekiyor. Kitap bitiyor bende hiç izi kalmıyor. Ama bu kitapta asla böyle olmadı. Çok akıcı bir dil, her zaman karşılaşabileceğimiz kahramanlar. Ama Anlatımdaki Ustalık her kahramanı farklı kılıyor. Eserle ve yazarla tanışmam  çok geç oldu diye üzüldüm. Herkese tavsiye ederim. Diğer eserlerinde de aynı tadı almam dileğiyle...

13.05.2014