Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çıplak ve Yalnız

Çıplak ve Yalnız

(KDV Dahil) 24,50 ₺

SEPETE EKLE

Çıplak ve Yalnız

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Hamdi Koç
Yayınevi : Doğan Kitap
24,50 ₺
35,00 ₺ -%30
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


"Küçük ve yalnız" olduğunu sanan bir kahramanın "büyük ve kanlı" bir geçmişe yaptığı yolculuk…

Amcam ölünce ilk bana haber verdiler. İnanmadım. Olmaz öyle şey, dedim. Oldu valla, dediler, amcan öldü. Ya tabii ki ölmüştür, ayrı konu, ama ilk bana haber verdiğinize inanmıyorum, dedim. İnan, dediler, ilk sana haber verdik. Sustum ve benimle konuşan nefesin arkasındaki boşluğu dinledim. Yalan olsa bir hışırtısı, bir kıpırtısı, bir şeysi mutlaka duyulurdu. Doğru söylüyorlardı. Cidden amcam ölmüştü ve ilk bana haber veriyorlardı. Çok duygulandım. Hayatımda ilk kez bir konuda ilk akla gelen isim oluyordum. Peki, dedim, teşekkür ederim. Gururum okşandı. Bunu hiç unutmayacağım. Ayrıca hepimizin başı sağ olsun. Ölenle ölünmez. Allah geride kalanlara sabır filan. Ben müsaadenizle gidip biraz ağlayayım.
İyi geceler.
Telefonu kapattım.

Çıplak ve Yalnız son sayfasına dek elinizden bırakamayacağınız sarsıcı bir roman.

Yazarla söyleşi Bölüm: 1...

Yazarla söyleşi Bölüm: 2...


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Yorumlar 8

TÜM YORUMLARI GÖSTER

Koç, karakter yaratmadaki üstünlüğünü yeni kitabında bir kez daha gözler önüne sermiş. Okumaya başlayınca bir daha bırakılamayacak bir hikaye ve ustaca kurulmuş bir olay örgüsüyle biz okuyucularına unutulmaz bir roman daha hediye etmiş. Mesut bazen ağabeyiniz, bazen kardeşiniz, bazen arkadaşınız, bazen sevgiliniz, bazen oğlunuz olacak. Onu ya çok sevecek ya da çok seveceksiniz. Türünün tek örneği Hamdi Koç'un ellerine sağlık. "Melekler Erkek Olur" ve devamı niteliğinde yazılmış "Bir Eski Kocanın Öğleden Sonrası" kitaplarından sonra okuduğum en iyi kitap!

22.08.2013

Kitabi çok beğendim. Anlatimi günlük ve yalın. Yalnız bu kitaba bu kadar az yorum yapılmış olması bana çok tuhaf geldi. En dandik aşk kitaplarında bile bir sürü yorum var. Yanılarak kaç kitap aldim. Parama yazik oldu. Günlerdir çok satanlar listesinde gördüğüm için aldim. Parama değdi gerçekten. Kitap çok çok güzel. Bayildim.

26.09.2013

Kitabın konusu farklı ve güzeldi. Ancak gereksiz yere uzatıldığı hissine kapıldım.

10.01.2014