2019'da Burçları Neler Bekliyor

2019’DA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

2019 senesi için geri sayım başladı. 2018’in tüm burçlar için astrolojik açıdan biraz yorucu ve mücadeleci geçtiğini düşünürsek, 2019’un beraberinde neler getireceği merakla bekleniyor. İşin uzmanları önümüzdeki yılda, özellikle de ekonomik anlamda, tüm burçlar aleminde önemli gelişmelerin yaşanacağını söylüyor. Anlaşılan o ki borçlardan kurtulmak ve birikim yapmak açısından harika fırsatların doğacağı bir yıl bizi bekliyor. Ayrıca son 11 yılın zorlayıcı gezegen etkilerinin ardından rahatlama ve hafifleme yılı olacak 2019’un gizli yetenekleri keşfetmek adına da verimli bir yıl olacağı söyleniyor.

Astroloji meraklısıysanız dr.com.tr’de ilginizi çekebilecek çok sayıda kitap var. Rehber niteliğinde olan bu kitaplardan edinerek 2019’da burcunuzu neler beklediğini öğrenebilirsiniz. Fakat biz yine de heyecanınıza ortak olmak, ufak bir yol haritası çıkarmak ve kimlere şans, kimlere aşk, kimlere huzur geliyor önceden görmek istedik...

2019'da Burçları Neler Bekliyor

Ateş grubunun ilk sırasındaki Koç burçları için 2019 iniş çıkışlı geçecek. Özellikle ilk yarısında pek çok alanda çaba gerektiren durumlarla karşılaşabilirler. Ancak hiç endişelenmeyin. Zira yılın ikinci yarısı tüm bu çabaların meyvelerini toplamakla geçecek. Yani Koç’lar belki de ilk kez çalışmalarının karşılığını bu kadar hızlı alabilecekleri bir döneme giriyorlar. Üstelik duygusal yaşamlarında da dengeyi yakaladıkları ve kendilerini daha güvende hissettikleri koşullarla karşılaşacaklar. Bu da uzun süredir düşledikleri içsel dengeyi yakalamalarına fayda sağlayacak.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

Her daim kararlılığı ile bilinen Boğa burçlarını oldukça heyecan verecek bir yeni yıl bekliyor. Kariyer ve eğitim anlamında pek çok fırsat sunan 2019’da Boğa’lar maddi anlamda önemli başarılar elde edecekler, kariyerlerinde büyük adımlar atacaklar. Eğitim anlamında eğer yurt dışı planları varsa harika bir döneme giren Boğa’ların aile yaşamında da önemli gelişmeler söz konusu. Sadece maddi değil duygusal açıdan da oldukça tatmin sunan bir yılın eşiğindeki Boğa’lar 2019 ile beraber hayattaki önceliklerinden daha emin şekilde, daha güçlü adımlar atacaklar.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

Uçarı hava grubunun üyesi İkizler burçları 2019 senesinde hem olumlu hem de olumsuz gelişmelere açık olsunlar. Özellikle aralık ayında Jüpiter’de gerçekleşecek transit geçişten etkilenecek İkizler burcu için 2019 bir dönüm noktası olabilir. Kariyer anlamında planlı hareket etmeleri ve hedefe odaklanmaları gereken İkizler burcu için bunu başardıkları takdirde pek çok olumlu gelişme kendiliğinden ortaya çıkacak. Bu, kararsızlığı ile tanınan İkizler’i biraz zorlayabilir ama kendini daha iyi tanımasına imkan sağlayan bir duruma da dönüşecek.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

Su grubunun duygusallığı ve güçlü altıncı hissi ile bilinen Yengeç burcu için 2019 oldukça verimli bir yıl. Duygusal taraflarını yaratıcılığa dönüştürme imkanı bulacakları pek çok durumla karşılaşacak Yengeç’ler eğer çalışmalarını doğru yönde gerçekleştirir ve sabırlı olurlarsa hem başarılı olacakları hem de bu başarının takdir edileceği bir yıl geçirecekler. Ocak-mart arası ile ekim-aralık ayları arası ise aşk hayatında şansın onlardan yana olduğu dönemler. Evlilik için son zamanların en doğru yılı olacak 2019’da Yengeç’lerin yüzü aşktan yana oldukça gülecek.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

2018 yılı Aslan burçları için biraz zorlayıcı geçmişti. Her daim ne istediğini bilen ve istediklerini elde etme konusunda kararlı olan Aslan’lar 2019’da statü anlamında bir basamak üste çıkmaya hazırlansın. Hızlı değişikliklere karşı hazırlıklı olması gereken Aslan’lar sabırlı olmayı başardıkları ve pes etmedikleri sürece 2019 onlara pek çok fırsat sunacak. Duygusal ilişkilerinde de biraz daha sabırlı olmayı öğrenmesi gereken Aslan burçları için yeni yıl aşk hayatında da şans getirecek.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

2019’un nisan ayına kadar olan dönemi Başak’ların kariyer açısından değerlendirebilecekleri pek çok fırsat sunacak. Terfi alma ya da zam gibi pek çok olumlu gelişme onları bekiyor. Yeni yılda Başak’lar kontrolü bırakıp risk alırlarsa büyük başarılar elde edecekler. Gelişme ve öğrenme yılı olarak geçecek 2019 senesinde seyahat açısından da önü hayli açık olan Başak burçları, mayıs-eylül arası dönemde aşk hayatlarında yaşanacak olumlu gelişmelere de hazırlıklı olsun.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

Terazi burçları için bir tür orta noktayı bulma ve iç huzuru yakalama yılı olacak olan 2019, oldukça şanslı bir dönem. Ara ara Satürn’ün zorlayıcı etkisini hissettireceği 2019’da Terazi’ler zorlandıklarını hissettikleri kısa dönemler yaşasalar da tüm bu olumsuzlukların içinden hızlıca sıyrılmayı başaracaklar. Temellerini sağlam ördükleri yeni projelere adım atacakları bu yıl Terazi burçları için oldukça verimli ve üretken geçecek bir dönem aynı zamanda.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

Kariyer rotasında olumlu pek çok gelişme ile karşılaşacak Akrep burçları için 2019 başarı kazanma yılı olarak geliyor. Zira yeni yılda parasal gezegenler Akrep’ten yana. Bu da kendilerini çok daha motive hissetmelerini sağlayacak. Bir tür çok çalışma yılı olan 2019, Akrep’lere bu çalışmalarının karşılığını fazlasıyla verecek. İkili ilişkiler anlamında kendileriyle ilgili pek çok şeyi keşfedecek olan Akrep burçları anlayışlı olmayı öğrendikleri takdirde aşk hayatlarında da olumlu gelişmeler görülecek.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

2019’un büyük değişiklikler getireceği burçların başında gelen Yay’lar istediklerine sıkı sıkı sarıldıkları, öğrendikleri ve kendilerini geliştirdikleri bir döneme hazırlıklı olsun. Önemli kararlar almak zorunda kaldıkları durumlarla karşılaşma ihtimali çok yüksek olan Yay burçlarının bu dönemde tecrübelerine ve hislerine güvenerek adım atmaları ve kararlılıklarını korumaları onlara çok şey kazandıracak. Aile yaşamlarında geçmişten gelen pek çok sorunu 2019 ile çözecek olan Yay’lar yeni yılda sağlıklarına daha çok dikkat etmeliler.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

2019 Oğlak burçlarına oldukça renkli ve astrolojik açıdan pozitif bir dönem getiriyor. Hem kişisel yaşantısında hem de iş dünyasında çok daha hırslı ve kararlı bir ruh haline girecek Oğlak’lar beklenmedik başarılar elde edecekleri bir yıla hazırlıklı olsun. Erteledikleri planlarını uygulamaya geçirmek için en verimli dönemde olan Oğlak’lar özellikle yılın ikinci yarısında ruhsal dengelerini yakaladıkları ve aşk hayatını rayına oturttukları durumlarla karşılaşacaklar.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

Geçen yılı bir tür sabır sınavı olarak geçiren Kova burçları 2019 ile beraber rahat bir nefes almaya hazırlanabilirler. Durumları dikkatle analiz ettikleri bir iç görü kazanacak olan Kova’ların aldıkları kararları uygulamaya koyma noktasında kendilerini çok daha güçlü hissedecekleri söylenebilir. Ayrıca 2019 Kova burcularının kendilerine güvenlerinin de artacağı bir yıl olacak. Yurt dışı seyahatlerinin hayli belirgin olduğu 2019 haritasında Kova’lar aşk ve aile yaşamları konusunda ise daha özenli ve mutlu oldukları bir döneme girecekler.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
2019'da Burçları Neler Bekliyor

Balık’lar için şimdiye kadar gizli kalmış yeteneklerini ortaya çıkarma yılı olan 2019, uzun dönemdir düşledikleri şeyleri elde ettikleri bir yıl olacak. Kendilerini çok daha iyi tanıyacakları ve neye ihtiyaç duyduğunu keşfedecekleri yeni yılda Balık’lar için oldukça yoğun tempoda çalışacakları bir dönem kapıda olsa da bundan kesinle keyif alacaklar. Mart ayının duygusal açıdan biraz zorlu geçeceği Balık burçları bu dönemde ikili ilişkilerinde sabırlı olmayı başarırsa bunun getireceği olumlu etkileri senenin geri kalanında hissedecekler.

2019'da Burçları Neler Bekliyor
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.