Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Akbank Kart'a özel 22 Eylül – 21 Ekim 2020 tarihleri arasında D&R mağazalarından veya dr.com.tr’den yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip-para!

 
  Akbank Kart ve Neo’ya özel D&R mağazalarından veya dr.com.tr’den 22 Eylül – 21 Ekim 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 4 Kasım 2020 tarihine kadar D&R mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil veya Akbank Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklaması gerekmektedir.

Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından 'kayıt oldunuz' bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil veya Akbank Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyadan sadece açık bireysel Akbank Kart ve Neo sahipleri yararlanabilecektir. Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve sanal kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Ek kartlar kampanya kapsamındadır.

    Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamadan kampanyadan bir defa en fazla 20 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.