D&R’da 100 TL ve üzeri alışverişe 25 TL D&R bonus

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, D&R mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL üzeri alışverişlerde 25 TL D&R Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

*25 TL D&R Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak D&R mağazalarından 03 Şubat – 05 Şubat 2017 tarihleri arasında tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.

*Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 25 TL D&R Bonus kampanyasına "Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

*BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 25 TL D&R Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 25 TL D&R Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 25 TL D&R Bonus kampanyasına dahil olacaktır.

*Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

*Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.

*Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.

*Ek kartlar kampanyaya dahildir.

*Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 25 TL D&R Bonus kazanabilir.

*Kampanya D&R mağazalarında geçerlidir.Sanal mağaza (www.dr.com.tr)  alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

*Kazanılan D&R Bonus'lar 07 Şubat 2017 tarihine kadar sadece D&R mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar 08 Şubat 2017 tarihinde geri alınacaktır.

*Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 25 TL D&R Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 25 TL D&R  Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

*dr.com.tr'de geçerli değildir.

 

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.