D&R Card ile 100 TL ve Üzeri Alışveriş Yap, Cinemaximum’larda “CAFé SOCIETY ”  Filmine 2 Kişilik Davetiye Kazan!

İstanbul  ve Ankara’daki D&R mağazalarından 8 Ağustos itibariyle   100 TL ve üzeri alışverişi yapan ilk 300 çift D&R Card sahibi Cinemaximum’larda “Café Society”  filmini   ücretsiz izleyebilecek. 

Kampanya 8 – 20 Ağustos 2016 tarihleri arasında İstanbul  ve Ankara’daki Paro Üyesi D&R mağazalarında D&R Card ile 100 TL ve üzeri yapılan ilk alışverişte geçerlidir. Kampanya kapsamında filmin gösterimde olduğu tüm Cinemaximum gişelerinde “Cafe Society” filmine 2 kişilik ücretsiz giriş hakkı verilmektedir. Kampanya sadece “Cafe Society” filminin gösterimleri için geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için, alışverişin sonunda verilen Paro slip üzerindeki şifrenin başına İstanbul için FILM yazılarak, Ankara için CAFE yazılarak 7276’ya kısa mesaj (SMS) gönderilmesi gerekmektedir. Örn: FILM KWEKYTTB Gönderilen kısa mesajın başarılı olması halinde D&R tarafından SMS ile 2 onay kodu gönderilecektir. Kampanyadan faydalanmak için bu onay kodlarının Cinemaximum gişelerinde söylenmesi yeterlidir. SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır. SMS ücreti operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Onay SMS ücreti D&R tarafından karşılanmaktadır.

Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişi yapan kartın aktivasyonlu olması gerekmektedir. Aktivasyonu bulunmayan kartlar www.paro.com.tr üzerinden detaylı bilgi alıp aktivasyon yapabilirler. Şifreyi alışverişi yapan kişinin kısa mesaj (SMS) atması zorunlu değildir. Herhangi bir yakını da aynı şifre ile kısa mesaj (SMS) atarak kampanyaya başvurabilir.

Kampanyadan Ankara için SMS gönderen ilk 100, İstanbul için sms gönderen ilk 200 kişi faydalanabilir. Onay kodları 1 kişiliktir ve tek kullanımlıktır.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.