CİCİBİCİLER AVRUPA SEYAHATİ INSTAGRAM YARIŞMASI – Katılım Koşulları

 

1. Kampanya 20 Şubat 2018 Salı günü saat 16:00 – 28 Şubat 2018 Çarşamba günü saat 16:00 arasında D&R Instagram sayfası üzerinde gerçekleşecektir. Kazananlar 1 Mart 2018 Perşembe günü D&R Instagram hesabının story alanından paylaşılacaktır.

2. Kullanıcıların yarışmaya katılabilmeleri için D&R Instagram sayfasını takip etmeleri gerekmektedir.

 

3. Kampanya kazananları, tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren ve sorumuza cevap vererek yorum olarak yazan ve arkadaşlarını yorumda etiketleyen kullanıcılar arasından D&R jürisi aracılığı ile seçilecektir.

4. Kampanya dahilinde kazanan 3  kişiye Cicibiciler Avrupa'ya Seyahat 12’li Pakethediye edilecektir.

5. Aynı kullanıcı birden fazla katılma ve hediye kazanma hakkına sahip olamaz.

6. Kampanyaya katılan herkes, D&R ile talep edildiğinde iletişim bilgilerini paylaşmayı kabul eder.

 

7. Kampanyanın olumlu sonuç doğurabilmesi için yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı veya hesap bilgilerini değiştirmemeleri gerekmektedir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.

 

8. Yarışmaya katılmak amacıyla yazılacak yorumların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, etnik kimlik, slogan, sembol gibi bölücü ifadelere ait ve kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması ve yürürlükteki yasalara herhangi bir aykırılık teşkil etmemesi gerekir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

9. Kampanyaya katılan herkes işbu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

10. Kampanya sonunda kazanan kişiye mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad, ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan D&R sorumlu değildir. Kampanyaya katılanlardan talep edilen iletişim bilgileri gibi kişisel veriler, kampanyanın olumlu sonuç doğurabilmesi adına toplanmakta olup, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olduğu ölçüde aktarılması gereken resmi makamlara ve diğer üçüncü kişilere, ilgili mevzuat hükümleri uyarınca aktarılabilir.

11. D&R kazanan kişilerle iletişime geçtikten sonra katılımcıya ulaşamaması durumunda kampanya dahilinde belirtilen ödülü yedek kazanan listesinden seçeceği kişiye devretme hakkına sahiptir. İletişim bilgileri 2 Mart 2018 Cumagününe kadar paylaşılmadığı takdirde, ödül, belirlenecek yedek kazananlara gönderilecektir.

12. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. D&R katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

13. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

 

14. D&R çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve D&R’ın bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

 

15. 13 yaşın altında olanlar ancak doğrudan Veli/Vasi’leri tarafından temsil edilerek yarışmaya katılabilirler. 13-18 yaş arasındaki  katılımcıların ise Veli/Vasi muvafakatname/izin belgesini (resmi mail adresinizi ekleyiniz) adresine 28/02/2018, saat 23:59. (TSI)’e kadar göndermeleri gerekmektedir. Bu belgeyi göndermeyen 18 yaş altı katılımcılar yarışma dışı bırakılacaktır.

16. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

17. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

18. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

19. D&R yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

20. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta D&R her türlü kayıtları esas alınacaktır.

 

 

21. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran D&R tarafından yapılacaktır.

 

22. D&R bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

 

23. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

24. Bu kampanyanın Facebook ile ilgisi yoktur; işbu kampanya Facebook Inc. tarafından yönetilmemekte ve/veya desteklenmemektedir. Facebook’un yapacağı değişiklikler ve yeni düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeple ortaya çıkabilecek hak kayıplarından düzenleyici firma(lar) sorumlu tutulamaz. Katılımcılar Facebook uygulamalarının sunmuş oldukları tüm kullanım koşullarını halihazırda kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Oluşabilecek aksaklıklardan Facebook sorumlu tutulamaz. https://www.facebook.com/DRdunyasi/

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.