DR_RomeoGiulietta

 

Ölümsüz aşkın hikayesi “Romeo e Giulietta” yoğun istek üzerine sadece 8 gösteri için tekrar İstanbul'da...
D&R ile Romeo ve Jülyet efsanesini izlemek ve performans sanatçıları ile tanışmak için yarışmamız Instagram hesabımızda!

 

 

Katılım Koşulları:

  1. Yarışma, D&R resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır. D&R resmi Instagram hesabı https://instagram.com/dr_dunyasi/ adresindedir.
  2. Yarışmaya katılmak isteyen takipçilerimiz, aşkını en güzel anlatan fotoğraflarını ‪#‎DrileRomeoGiulietta‬ etiketi ile kendi Instagram hesaplarında yayınlamalıdırlar. 
  3. Katılımcılar Instagram hesaplarının "gizli (private)" olmamasına dikkat etmelidirler. Aksi takdirde fotoğrafları belirtilen etiket altında görüntülenemeyeceği için yarışmaya katılımları sayılamayacaktır.
  4. Katılımcılar birden fazla fotoğraf ile yarışmaya katılabilirler ancak bir kullanıcının yalnız bir kazanma hakkı vardır.
  5. Yarışmanın sonunda jüri tarafından belirlenecek 2 kazanan takipçimiz 8 Kasım Pazar saat 14:30'da Zorlu Performans Merkezi Turkcell Sahnesi'nde gereçekleşecek gösterime çift kişilik davetiye kazanacaktır.
  6. Kazanan takipçilerimiz ile Instagram direct messages yolu ile iletişime geçilecek olunup, istenen isim soyisim ve telefon bilgilerinin eksiksiz verilmesi zorunludur. 
  7. Kazanan takipçilerimizin saat 14:00 itibariyle gösteri salonunun A kapısında olmaları gerekmektedir. Kazanan talihlilerin isiimleri Info Desk'e iletilmiş olup, kimliklerini göstererek girebileceklerdir. İhtiyaç anında Lara Hanım ile görüşülebilir. 
  8. Kazanan takipçilerimiz 8 Kasım Pazar günü saat 14:30'daki seans öncesinde perfomans sanatçıları ile tanışacaklardır. Meet & Greet tanışma seansı sonrasında performans gösterimine katılacaklardır.
  9. Yarışmamız 6 Kasım Cuma günü saat 11:30 itibariyle son bulacaktır. Kazananlar sosyal medyahesapları üzerinden açıklanacaktır.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.