Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


DianaKrall

Kampanya, başlangıç tarihi olan 9 Eylül’den 17 Eylül 2015 günsonuna kadar www.biletix.com internet adresinden alınacak olan “Diana Krall” konseri indirimli bilet alışverişi için geçerlidir. Kampanya 27 Ekim 2015 tarihinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek konser için geçerlidir.

 

Kampanya kapsamında bir kişi için sadece bir defa ve en fazla 4 kişilik bilet alımında %10 indirim hakkı olacaktır. Bir indirim kodu ile en fazla 4 bilet alınabilir.

 

www.biletix.com adresinde %10 indirimden faydalanabilmek için DR yazıp 7276’ya kısa mesaj (SMS) göndermek gerekmektedir. SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır. Kısa mesaj ile kampanyaya katılım operatörünüz tarafından bir kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilmektedir.

 

7276’ya gönderilen SMS’ten sonra eğer SMS gönderilen ilgili GSM numarası ile daha önce Paro’da aktivasyon yapılmışsa, indirim şifresi tek kullanımlık olacak şekilde gönderilecektir.

 

Aktivasyonu olmayan GSM numaralarının D&R mağazalarındaki broşürlerden bilgi alarak veya https://www.paro.com.tr/ adresinden ilgili GSM numarası ile aktivasyon yapılması gerekmektedir. Her GSM numarasına bir tane indirim şifresi verilecektir. 

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız