Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Beats Solo 2, Control Talk, OE, Gloss Black MH8W2ZE/A

Beats Solo 2, Control Talk, OE, Gloss Black MH8W2ZE/A

Beats Solo 2, Control Talk, OE, Gloss Black MH8W2ZE/A

Marka :

Beats

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 0888462592628


Genel Bakış
En popüler Beats modelinin tamamen güncellendiği Beats by Dr. Dre Solo2 kulaklık gelişmiş akustik özellikler, daha geniş ses aralığı ve iPhone, iPad veya iPod'unuzdaki tüm müzikler için daha yüksek netlik sağlar. Ayrıca, modern, hafif ve dayanıklı tasarımı sayesinde sunduğu konfor da daha fazladır.
Yeni bir ses türünü hissedin
Solo2 kulaklık, daha dinamik ve geniş ses aralığının yanı sıra netlik konusunda da sanatçının tasarladığı sese daha yakın bir deneyim sunar. Ne türde olursa olsun dinlediğiniz müziği aslına daha sadık bir şekilde duyarsınız.
Özel konfor
Özel uyum hissini artırmak için, esnek baş bandının ortasından başlayarak çerçeveye daha da fazla kıvrım verilmiştir. Bu doğal uyumu tamamlayacak şekilde ergonomik bir açıyla tasarlanan kulaklıklar ayrıca çevrilerek en yüksek düzeyde konfor ve ses verimi sağlanabilir. Kulaklıkların birinci kalite malzemesi ısının dağıtılmasına ve dışarıdan duyulan sesin en aza indirilmesine yardımcı olur.
Ergonomik tasarım
Şık kavisler, vidaların görünmemesi ve kolay katlanabilme özelliği Beats Solo2'nin zarif estetiğini tamamlar. Bu özenli yaklaşım, mühendislik çalışmasına ve malzeme seçimine de uzanarak uzun süreli kullanım olanağı tanıyan daha sağlam bir kulaklık sunar.
iOS aygıtınıza uzanmanız gerekmez
Uyumlu renkte RemoteTalk kablosuyla iPhone, iPad veya iPod'unuza uzanmanız gerekmeden şarkı değiştirebilir, ses düzeyini ayarlayabilir ve hatta aramaları yanıtlayabilirsiniz. (İşlevler aygıttan aygıta değişebilir.)


Öne Çıkanlar
Güncellenmiş akustik özellikleri netliği arttırır
Daha fazla konfor için ergonomik ve hafif tasarım
Kolay taşınabilirlik için dayanıklı ve az yer kaplayan katlanır tasarım
RemoteTalk kablosuyla iOS aygıtlarınızda aramaları yanıtlayın ve müziği kontrol edin


Diğer ÖzelliklerUzaktan Kumanda ve Mikrofon ile, Pilsiz Çalışır
Biçim Faktörü: Kulakta


Kutu İçeriği
Beats by Dr. Dre Solo2 Kulak Üstü Kulaklık
RemoteTalk kablosu
Taşıma kılıfı

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!