Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


JBL T450 Kulaküstü Kulaklık CT Siyah

JBL T450 Kulaküstü Kulaklık CT Siyah

JBL T450 Kulaküstü Kulaklık CT Siyah

Marka :

JBL

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 6925281918957

JBL T450 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah için ürün detayları

JBL T450 mikrofonlu kulak üstü kulaklığı sizlere güzel bir deneyim sunma konusunda oldukça iddialı bir ürün. Kullanım açısından son derece rahat olan JBL T450 mikrofonlu kulak üstü kulaklık ayrıca rahat ve kolay taşınabilme özelliğine de sahiptir.

 

Son derece hafif olan tasarımına ek olarak kolay katlanabilir olması özelliği ile de her türlü durumda kullanım açısından son derece rahat bir ürün olarak göze çarpıyor. Bununla birlikte, müzik dinlemeyi güçlü baslar eşliğinde sevenler için de tercih edilmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Güçlü bas sistemi ile aradığınızı bulacağınız bir kulaklık olan JBL T450 mikrofonlu kulak üstü kulaklığa fiyat-performans ürünü olarak da birçok benzer ürünün arasından sıyrılıyor. Aynı özellikteki birçok ürünün JBL T450’den daha yüksek fiyatlara sahip olması, ürünün tercih edilmesi açısından kullanıcılara ek bir neden daha sunuyor.

 

JBL T450 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri

 

JBL T450 mikrofonlu kulak üstü kulaklık birçok özelliği içinde barındıran ve oldukça kullanışlı bir üründür.

 

Katlanabilir Özelliği ve Hafif Tasarımı

JBL T450 mikrofonlu kulak üstü kulaklığının göze ilk çarpan özelliklerinden biri kolay katlanabilir olmasıdır. Bu sayede yanınıza aldığınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz ve bu da sizi rahatsız etmez. Ayrıca son derece hafif olan tasarımı sayesinde sizi gerek müzik dinlerken, gerekse yanınızda taşırken rahatsız etmez.

 

Düz Kablosu Sayesinde Sıkışmalara Karşı Dayanıklı

JBL T450, düz olarak tasarlanan kablosu sayesinde sıkışmalar sonucunda meydana gelebilecek hasarlara oldukça dayanıklıdır.

 

Güçlü Bas Sistemi

İster oyun oynarken, isterseniz film izlerken ya da müzik dinlerken son derece memnun kalacağınız bir ses kalitesi ve bas sistemi sizleri bekliyor olacak.

 

Entegre Kontrol Kumandası

JBL T450 mikrofonlu kulak üstü kulaklığa entegre edilen bir kontrol kumandası bulunmaktadır. Bu kontrol kumandası ile müzik listenizi tek bir parmağınızla kontrol edebilir, aynı zamanda gelen aramalara da bu kumanda yardımı ile yanıt verebilirsiniz.

 

JBL T450 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Diğer Özellikleri

Üst düzey ses kalitesi, Control talk kablo, konforlu kulaklık yapısı, sağlam ve kullanışlı malzemesi ile size unutulmaz bir müzik dinleme keyfi yaşatacak.

 

JBL T450 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Teknik özellikler

Ürün Tipi:

Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık

Kulaklık tipi:

Kulak Üstü

Sinyal iletimi:

Kablolu

Genel özellikleri

Renk:

Siyah

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!