Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Logitech

Standart Teslimat
25 - 27 Ekim
* 75 TL üzeri bedava!
  • Bu üründe kargo bedava!..
  • Barkod: 5099206077836

G305, ekonomik fiyatla son teknoloji yenilikleri bir araya getiren, yoğun performans için tasarlanmış LIGHTSPEED kablosuz oyun mouse'udur. Yeni nesil kablosuz oyun deneyimi tüm oyuncuları bekliyor.

HERO, Logitech G’nin üstün performansın yanı sıra 10 kata kadar enerji verimliliği (önceki nesille karşılaştırıldığında) sunan devrim niteliğinde yeni optik algılayıcısıdır. HERO algılayıcı sıfır yumuşatma, filtreleme veya 200'den 12.000 DPI'a geçiş ile olağanüstü derecede doğru ve istikrarlı performans sunar. G305, her birinde en fazla 5 DPI seviyesi olmak üzere 5 adede kadar profili yerleşik belleğe kaydedebilir. Gelişmiş ayarlar, logitechG.com/downloads adresinden indirebileceğiniz Logitech Gaming Software’i gerektirir.

 

Magic Quadrant

HERO, algılayıcı teknolojisinde devrim niteliğinde performans ve verimlilik sunan, tam anlamıyla çığır açan bir yeniliktir. Yeni nesil yüksek performanslı ve uzun ömürlü kablosuz oyun mouse'larında kullanılan HERO, bu konuda türünün ilk örneğidir.

 

10 Kat Verimlilik

HERO, mouse hızlarına göre sürekli kare hızı işleme ayarı yapmak amacıyla akıllı bir güç yönetimi kullanır. Bu, erişilmesi güç performansı ve buna ek olarak sürekli yönetilen ve en aza indirilen güç tüketimini mümkün kılar. Bu da sadece bir AA pilde 250 saatlik neredeyse bitmeyen pil ömrü 2Pil ömrü kullanıcıya, pil boşalma özelliklerine ve kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir demektir.

 

G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse'u

HERO sıfır yumuşatma, hızlandırma veya filtreleme ile, tüm DPI aralığında (200'den 12.000'e kadar) 400 IPS'yi aşan hızlarda hassasiyet sunar. HERO algılayıcı, oyunculara emsalsiz yanıt verme hızı, hassasiyet ve güç verimliliği sağlar.

Logitech G uçtan uca mühendislik ve tasarım aracılığıyla gecikme, stabilite ve bağlantı sorunlarını çözmek üzere sağlam bir kablosuz çözüm geliştirdi. Ortaya çıkan sonuç ise kablolu performansına ulaşan profesyonel düzeyde kablosuz bir çözüm olan LIGHTSPEED oldu.

 

Kablosuz 1 Ms Hedefine Ulaşıldı

Logitech G mühendisleri, algılayıcıdan aygıt yazılımına, devre sisteminden anten tasarımına kadar eksiksiz teknoloji optimizasyonu üzerinde kapsamlı bir çalışma yaptı. Deneyimli ekibimiz yavaş hiçbir şey kalmayana dek en yavaş bağlantıya odaklanarak her bileşeni test edip geliştirdi.

 

Ultra Uzun Pil Ömrü

HERO algılayıcı ve LIGHTSPEED kablosuz, aylarca oyun oynamanızı mümkün kılan olağanüstü verim sunar. Tek bir AA pille 250 saate kadar oyun oynama özelliği sunar. Logitech Gaming Software ile seçilebilecek Dayanıklılık modunda tipik kullanımla 9 ay sürecek şekilde ayarlanabilir.3Logitech G240 Oyun Mouse Pad’i üzerinde test edildi Logitech Gaming Software ve G305'teki gösterge ışığı pil düzeyinin %15 olduğunu size bildirir.

 

Ultra Hafif

Logitech G'de kablosuz oyun mouse'unun ağır olması gerekmez. Yalnızca 99 gram ağırlığındaki G305, hafif mekanik tasarımı ve ultra verimli pil kullanımıyla son derece hafiftir.

 

6 Adet Programlanabilir Tuş

G305'in solunda ve sağındaki birincil anahtarları 10 milyon tıklamaya dayanıklıdır. G305'te ayrıca 1 adet orta tuş, DPI düğmesi ve Logitech Gaming Software'le (LGS) dilediğiniz gibi programlayabileceğiniz iki adet yan düğme bulunur.4Gelişmiş ayarlar, logitechG.com/downloads adresinden indirebileceğiniz Logitech Gaming Software’i gerektirir

 

Mekanik Düğme Gerginliği

Mekanik düğme gerginliği ve ayrılmış düğmeler, sağ ve sol birincil mouse düğmelerinin tutarlılığını iyileştirerek tıklama için gereken kuvvetin azaltılmasına yardımcı olur. Böylece en yoğun oyun oturumlarında dahi sorunsuz kullanabileceğiniz net ve güvenilir bir düğme performansı elde edersiniz.

 

İstediğiniz Yerde Oynayın

Dayanıklılığı, hafif tasarımı, az yer kaplaması ve dahili USB nano alıcı saklama bölmesiyle G305, mükemmel bir yol arkadaşıdır.

 

Kutu İçeriği

G305 Oyun Mouse'u

LIGHTSPEED USB alıcı

Kullanıcı belgeleri

 

Teknik Özellikler

12.000 maks. Dpı

Sıfır yumuşatma, hızlanma, filtreleme

1 ms bildirim hızı

Maks. hızlanma: >40 G5Logitech G240 Oyun Mouse Pad’i üzerinde test edildi

Maks. hız: >400 IPS6Logitech G240 Oyun Mouse Pad’i üzerinde test edildi

 

Fiziksel Özellikler

Yükseklik: 116,6 mm

Genişlik: 62,15 mm

Derinlik: 38,2 mm

Ağırlık: 99 g

 

Yanıt Verme

Kablosuz bildirim hızı: 1000 Hz (1 ms)

Kablosuz teknolojisi: LIGHTSPEED Kablosuz

Mikro işlemci: 32 bit ARM

 

Dayanıklılık

Tuşlar (Sol / Sağ): 10 milyon tıklama

PTFE Ayaklar: 250 km aralık7Logitech G240 Oyun Mouse Pad’i üzerinde test edildi

Pil ömrü kullanıcıya, pil boşalma özelliklerine ve kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Pil Ömrü: 250 saat

 

Diğer Özellikler

Yerleşik bellek: 1 profil

Mekanik Düğme Gerginliği Ayarlama Sistemi

 

Gereksinimler

Windows 7 veya üzeri

macOS 10.11 veya üzeri

Chrome OSTM

USB bağlantı noktası

Logitech Gaming Software için internet erişimi (isteğe bağlı)

 

 

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız