Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Twin Bilim Kodlama Seti

Twin Bilim Kodlama Seti

Twin Bilim Kodlama Seti

9/10 - 10 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Twin

Standart Teslimat
04 - 10 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • Bu üründe, 'standart teslimat'ta kargo bedava!
  • Barkod: 8681715002934

Twin Bilim Kodlama Seti

Çocuklar için kodlama öğrenmek artık çok kolay. Bilgisayar programlamanın temellerini kavramak ve kodlama becerilerini geliştirmek için ihtiyaç duyulan tüm temel özellikleri Twin Robotik Kodlama Setinde bulabilirsiniz.

 

Hayal Gücünü Geliştirir

Çocuklar, Twin robotik setleriyle günlük hayatlarındaki teknolojilerin neden ve nasıl işlediğini anlayabilirler. Bu teknolojileri kullanarak kendi özgün projelerini tasarlarlar.

 

Eğitimi Destekleyicidir

Uygulamalı deneylerle temel mühendislik, fizik ve fen kavramlarını öğreterek eğitim ve öğretimi hayatına katkı sağlar. STEM ile öğrenme çocukların düşünme becerilerini geliştirerek beyinlerini güçlendirir.

 

Eğlenceli ve Öğreticidir

Twin, diğer STEM Eğitim kitlerinden farklı olarak sosyal ve etkileşimli bir öğrenme deneyimi sunar. Hem eğlence hem de maksimum öğrenme için tasarlanmıştır. Çocukların motor becerilerini geliştirir.

 

Neden Kodlama Seti?

Geniş Kapsamlı

Bir çocuğa bilgisayar programlamanın temellerini kavraması için gerekli tüm materyalleri sunar. Set içeriği servo motor, ultrasonik sensör, arduino modül, jumper ve usb veri kabloları gibi robotik modülleriyle desteklenmiştir. Ücretsiz mobil uygulama kullanılarak hızlıca kodlamaya başlanır.

 

Sınırsız Projeler

Set içerisinde sunulan örnek projelere ek olarak çocukların kendi benzersiz projelerini geliştirmeleri ve tasarlamaları teşvik edilir. Yapılabilecek deneyler ve projeler sadece çocukların hayal gücüyle sınırlıdır.

 

Hızlı Başlangıç

Çocuklar, Twinner mobil uygulaması ve kullanma kılavuzuyla en hızlı şekilde kodlamaya ve projelerini yaratmaya başlayabilirler. Kodlama setinin modülleri LEGO parçalarıyla uyumlu şekilde üretilmiştir, böylece yaratıcı deneyler kolayca tasarlanabilir.

 

Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin

Eğitimde fırsat eşitliğini destekliyoruz. Öğrenmenin, bilginin ve sevginin yalnızca paylaşarak büyüdüğüne inanıyoruz. Bilim Seferberliği projesi kapsamında ihtiyaç sahibi köy okullarına Twin seti gönderiyoruz. Bu seti satın aldığınızda Bilim Seferberliği’ne bağışta bulunacaksınız ve bir çocuğun daha bilimle buluşmasını sağlayacaksınız.

 

Yaş: 8 Yaş ve üzeri

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.