Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ubtech Jimu Robot Explorer Kit JR0701

Ubtech Jimu Robot Explorer Kit JR0701

Ubtech Jimu Robot Explorer Kit JR0701

Marka :

Ubtech

Stokta Yok
 • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
 • Barkod: 6931705000283

Ubtech Jimu Robot Explorer Kit JR0701

 

 

 

jimu Robot

 

 

 

İnteraktif Robotik Yapı Taşıyıcı Blok Sistemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jimu Explorer

 

Jimu Robot, kolaylıkla özel modellerini veya kendi tasarımlarını inşa edebileceğiniz, herhangi bir akıllı aygıtla hareket ettirebileceğiniz programlamayı ve kodlamayı yapabileceğiniz, sizlere okulda veya günlük yaşamda yardımcı olacak STEM yetenekleriyle daha da zeki bir hale getirilebilecek tek Robotik İnşa Sistemi'dir. Jimu Robot, çocukların robotik bilimine ilgi duymalarını sağlamaktadır. Bunu da gerçek robotik servo motorlarıyla, gerçek robotik programlama ve kodlama ile çalışan gerçek robotik sensörlerin kullanımı yoluyla gerçekleştirmektedir.

 

 

 

Blockly Programı Kullanarak Kodlamayı Öğrenin

 

Jimu Robotları’nın kolay ve bilindik drag-and-drop (sürükle-bırak) methodunu kullanan kodlama yapısı, sizlere en sade işlemlerden en karmaşık işlemlere kadar her şeyi oluşturmanıza olanak sağlıyor. Oynadıkça öğrenin ve kodlamada ustalaşın!

 

PRP (Pose, Record, Playback) Programlama

 

Robotunuza yeni hareketler programlamak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı! PRP sistemimizi kullanarak, yalnızca kayıt tuşuna basın ve robotunuzu istediğiniz hareketin her adımı için yönlendirin. Ardından kaydı durdurun ve sonraki adım için yeniden başlayın; ta ki tüm hareket planınızı gerçekleştirene kadar... Son olarak yeni planınıza bir ad verin ve planı hareket koleksiyonunuza kaydedin.

Jimu Robot Explorer (Kaşif), bir DIY, Bluetooth teknolojisi kullanan uygulama destekli robotik inşa donanımıdır. Explorer Donanımı, bir adet merkezi kontrol birimi, 7 adet yüksek hassaslığa sahip dijital servo motoru, servo bağdaştırıcı kablosu, lityum pil kutusu ve güç adaptörü içermektedir. Ayrıca, kolay bir ek dizayn programıyla birlikte 372 kenetleyici parça ve Jimu Mobil Uygulamasına ve “hemen başlayalım” kılavuzlarına hızlı bağlantılar içerir. 

 


Jimu Mobil Uygulaması; hayrete düşüren 360 derece kamera açısı, eğim ve zoom olanakları sağlamaktadır ve size robotunuzu nasıl inşa edeceğinizi adım adım açıklar. Uygulamanın içinde yer alan resmi Jimu Modelleri, sizlere başlangıç modellerinden tutun gelişmiş robotlara kadar nasıl robot inşa edeceğinizi öğretmektedir. Bunu da sizler için önceden programlanmış planlarla gerçekleştirir. Böylelikle bu inşa planlarıyla oynayarak ve bu planlar üzerinde değişiklikler yaparak kendi özgün dizaynınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama ayrıca tüm dünyadan insanların bulunduğu bir topluluğa erişim sağlamaktadır. Bu toplulukta kullanıcılar, dizayn ettikleri robotları ve robot hareketlerini tüm dünya ile paylaşabilmektedir.   

 

 

 

 

 

Jimu Mobil Uygulaması iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir.

 

İnanılmaz derecede hızlı ve hassas dijital servolar Jimu’nuzun inanılmaz hareketler yapmasını sağlamaktadır. Bu hareketleri “önceden programlanmış hareketler “menüsünden veya uygulamanın hareket yakalama özelliğini kullanabileceğiniz “yeni hareketler” menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uygulamadaki hareket yakalama özelliği, karmaşık hareketleri kolaylıkla kayıt altına almanızı, hareketler üzerinde ince ayar yapmanızı, oluşturduğunuz hareketleri uygulamaya kaydetmenizi ve bu kayıtları yeniden oynatmanızı sağlar. Jimu Robot Kaşif Donanımı ve Uygulama platformu, STEM’in künyesine önemli bir ekleme yapıyor. Günümüz gençlerinin robotik ve programlama ile ilgili yeteneklerinin büyük ölçüde artmasına katkıda bulunuyor ve gençleri yarının dünyasına daha güçlü bir şekilde hazırlıyor.

 

 

 

 Ürün hakkında kısa bilgiler:  •          7 adet UBTECH dijital servo ile hayran bırakan hareketler

 

  •          İnteraktif Uygulama Temelli öğretici kılavuz ile farklı resmi karakterleri birleştirme

 

  •          Programlama için Bluetooth bağlantısı, iOS veya Android cihazlar üzerinden kontrol

 

  •          Kullanıcıların, oluşturdukları karakterleri JIMU Global Topluluğu ile paylaşabilmesi

 

  •          Karakteri ek servolarla ve karakter donanımlarıyla genişletme imkanı 

 


Teknik Özellikler


 


İç içe geçen parçalar: 372


 


Servo Motorlar: 7


 


Kontrol kutusu: 1


 


Güç adaptörü: 1


 


Lityum pil: 1


 


Malzeme: PC plastik


 


Besleme gerilimi: DC6.8V - DC9.6V (Tipik Beğenilme: 7.4V)


 


İşletim Akımı: 1A-2A


 


Akü Kapasitesi: 1200mAh


 


Bağ: Bluetooth 3.0 / 4.0 BLE + EDR


 


Servo Spesifikasyonları: (1) Tork çıkışı 4kg.cm (2) Hız 0.1S / 60 ° "


 


Çalışma sıcaklığı: -5 ° C-60 ° C


 


Uyumlu Sistem: Android 4.0.3 sürümünü ve üstünü destekleyin; IOS7.0 sürümü ve üzeri


 

 

 

 

 

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız