Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Xiaomi LYDSTO R1 Vakum Temizleyici Akıllı Robot Süpürge
Xiaomi LYDSTO R1 Vakum Temizleyici Akıllı Robot Süpürge

Xiaomi LYDSTO R1 Vakum Temizleyici Akıllı Robot Süpürge

Marka : Xiaomi
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 6972055221034

Xiaomi LYDSTO R1 Vakum Temizleyici Akıllı Robot Süpürge Ürün Açıklaması

Ürün Detayları

Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge Beyaz

 

Evinizin Akıllı Yardımcısı Lydsto R1

Lydsto R1 robot süpürge, evinizi temiz tutmanızda size yardımcı olacak akıllı bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Güçlü Quanzhi MR112 işlemci ve LDS lazer sayesinde yolundaki tüm engelleri tanıyabildiği ve bunları ustalıkla atlayabildiği için herhangi bir çalışma yüzeyini otonom olarak düzenleyebilir. Temizleme sırasında emiş gücü 2700 Pa'ya ulaşır, bu da verimli kullanım için fazlasıyla yeterlidir. Lydsto R1 Elektrikli Robot Süpürge, tam bir özerklik sağlayan güçlü bir 5200 mAh pil ve akıllı bir yerleştirme istasyonuyla donatılmıştır. Şarj etmeye ek olarak, yerleştirme istasyonu, elektrikli süpürgeden döküntüleri büyük bir toz haznesine alabilir ve ardından cihazın antibakteriyel dezenfeksiyonunu gerçekleştirebilir.

 

Başarılı Tanıma Özelliği

Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge, üstün tanıma teknolojisiyle donatılmıştır. Temizlik sırasında karşısına çıkan halı veya kilimleri tanıyarak paspaslamayı durdurur ve emiş gücünün otomatik olarak ayarlayarak kendini maksimum moda alır.

 

Kapalı Toz Ünitesi

Tamamen kapalı olarak AD2.5 toplama teknolojisi ile tasarlanmış toz ünitesi sayesinde elleriniz kir ile temas etmez. Kapalı toz toplama ünitesine ek olarak yüksek etkili toz önleyici Hepa Filtresi sayesinde de havadaki toz emisyonunu önlediğinden dolayı solunum sağlığınızı korumuş olur.

 

Oldukça Sessiz Çalışma

Sizi rahatsız etmeden en düşük gürültü seviyesinde çalışması için tasarlanmıştır. Tasarımında kullanılan yüksek kaliteli susturucu pamuk ve sıcak preslenmiş polyester lif teknolojisi sayesinde 125-4,000 Hz aralığında çalışasarak %94 oranında gürültü azaltma sağlar ve 69 desibel ses ile çalışır.

 

En Verimli Temizlik Rotasını Kendisi Planlar

Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge'nin güçlü bilgi işlem yeteneği çift çekirdekli Ouanzhi işlemci MR112'den gelir. Bununla birlikte gelişmiş Lysmart V5 navigasyon algoritması sayesinde oldukça hızlı şekilde otonom konumlandırma yapararak gerçek zamanlı haritalama sağlar ve verimli bir temizlik gerçekleştirir.

 

Çoklu Haritalama Yapabilme

Lydsto R1 3 farklı oda haritasını aynı anda kolayca hafızasında tutabilir. Çok katlı evler için oldukça ideal olan bu özelliği sayesinde verimli bir temizlik sunar. Bu sahip olduğu çoklu haritamalama özelliği sayesinde robot hafızasında kayıtlı olmayan bir alanda olduğunu algılar  ve yeniden otomatik haritalama yaparak tamamını haızasında tutar.

 

Yüksek Kalitede Emiş Gücü

Lydsto R1 Robot Süpürge, 17,000 rpm/min dijital fırçasız motorlu donanımlı bir gövdeye sahiptir. Böylece temizlik sırasında yüksek performans sağlayarak etkili bir güç sunar. 4 farklı seviyde emiş gücü seçeneğina sahip hava kanallı toz toplama tasarımı sayesinde temizlediği zemindeki toz, saç, kırıntı ya da birikmiş tortuları zahmetsizce haznesine hapseder.

 

Ne Zaman Şarj Olması Gerektiğini Bilir

Lydsto R1 Robot Süpürge temizlik yaptığı esnada şarjı azaldığını algılar ve kalan alanı temizlemek için ne kadar şarja ihtiyacı olduğunu hesaplayacak kadar akıllı bir teknoloji ile donatılmıştır. Yeteri kadar şarj olduktan sonra ünitesinden ayrılan ve kaldığı yerden temizlemeye devam eden akıllı bir yardımcıdır.

 

Düşmesini Engelleyen Önleyci Sensörler

Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge, temizlik sırasında karşılaştığı 8cm'e kadar olan yükseklikleri algılar. Merdivene sahip çok katlı evlerin temizliğini gerçekleştirirken sahip olduğu bu önleyici sensörleri sayesinde geri çekilir ve düşme ya da kırılma gibi riskleri de ortadan kaldırmış olur. Aynı zamanda 20mm yüksekliğe kadar olan tüm engelleri rahatlıkla aşarak temizliğine devam eder.

 

250 Ml Elektronik Su Haznesi

Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge, 250 ML'lik geniş su tankına sahip olmasının yanı sıra haznesinde su bittiğinde siz bildirimde bulunur böylece susuz çalışmak gibi bir riski bulunmaz. 3 farklı seviyede su akış yoğunluğu seçeneği ile paspaslama yapabilir. Paspas aparatı tek kullanımlık ve yıkanabilir paspas bezi kullanımına uygun tasarlanmıştır.

 

Teknik Özellikler

EPA/HEPA Filtre Var

Çalışma Süresi 3 Saat

Şarj Süresi 150 DK

Ses Seviyesi (dBA) 69

Toz Kapasitesi 3 L

Güç (Watt) 50

Batarya Kapasitesi 5200 mAh

Aşılabilir Engel 2 CM

Emiş Türü Islak - Kuru

Mod Sayısı 4

Pil Türü Li-Ion

Su Haznesi 250 ML

Marka

Lydsto

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.