Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


3D Blu-Ray Box Set (Dredd - Day Of Dead - Dark Country - Snow Queen)

3D Blu-Ray Box Set (Dredd - Day Of Dead - Dark Country - Snow Queen)

3D Blu-Ray Box Set (Dredd - Day Of Dead - Dark Country - Snow Queen)

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8694977615477


Dredd

Gelecekte bir zamandayız. Amerika, radyokaktif bir çöplüğe dönüşmüş. Bostondan tutun da, başkent Washingtona kadar uzanan doğu sahilli boyunca uzanan dev bir şehir var: 1 Numaralı Büyükşehir. Burada 400 milyon insan sürekli korku içinde yaşıyor. Şehre düzen getirmeye çalışan yegane kurum Yargıçlar. Onlar, hem kanun koyucu, hem yargıç, hem jüri, hem de infaz memuru. Hepsi bir arada! Bu Yargıçların en kıdemlisi ise, Dredd... Bir gün BaşYargıç, Dredde, Cassandra Anderson adında güçlü bir medyum olan yeni bir Yargıç adayını sınama görevini veriyor. İkisi o gün birlikte eğitime çıkacaklar. Göreve çıkan Yargıçlar, insaf nedir bilmeyen Ma-Ma çetesinin yönettiği, 200 katlı bir viraneden olan ve adı hiç de iyilikle anılmayan dev Peach Trees Binasına yönelir. Her zamanki gibi, orada gene bir cinayet işlenmiştir. Görevleri, bunu araştırmaktır. İki Yargıç, Ma-Manın sağkollarından birini tutuklamaya kalktıklarında, Ma-Ma binadaki tüm giriş ve çıkışları kapatarak çetedeki herkese bu iki Yargıçı vurma emri verir. Yargıçlar ansızın kendilerini bitmek bilmeyen bir ölüm-kalım savaşının içinde bulurlar.

Day Of Dead

Coloradoda ki küçük bir kasabada garip olaylar yaşanmakta ve solunum yoluyla bulaşan bilinmeyen bir hastalık hızla çevreye yayılmaktadır. Ordu bölgeyi karantina altına alıp durumu gizlemeye çalışırken, hastalananlar da bir tıp merkezinde toplanır. Ancak korkunç virüsün etkisiyle mutasyona uğrayarak zombiye dönüşen kurbanlar etrafa dehşet saçmaya başlarlar. Bu kasabada yaşayan ve orduda görev yapan çavuş Sarah Bowman (Mena Suvari), ailesi ve bölge yaşayanlarını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir. Kısa zaman içinde bölge insan eti yiyen zombilerin istilasına uğrar, kasaba yaşayan ölülerin hükmettiği kontrolden çıkmış bir hale dönüşür. Artık bu vahşi yaratıkların açlıklarını gidermek için yaptıkları saldırılara karşı hayatta kalmak için tehlikeli bir ölüm kalım savaşı başlamıştır.

Dark Country

Gecenin bir yarısıdır, Chicago polisi her zamanki rutin devriyesini yaptığı bir sırada korkunç bir trafik kazasına tanık olur. Birbirleriyle çarpışan iki araba hurdaya dönmüştür ve kazayı yapan gizemli otomobilin içinde hiç kimse yoktur. Araba hemen bir tamirhanenin garajına çekilir. Ancak olayın ertesi gününde hurda halindeki araba görünmez bir el tarafından sapasağlam bir hale getirilmiştir ve bu durum karşısında şaşkına dönen bir işçinin ölümüne sebep olur. Arabadaki gariplikleri fark eden garajın kadın tamircisi Tilda (Shannon Beckner), patronu Ray (Oded Fehr) ve işyerindeki arkadaşları, onun kendisine ait bir zekası olduğunu keşfederler. Araba, onların aklını karıştırmak için farklı otomobillerin şekillerini almakta, dehşet verici görüntüler yaratmakta, çalışmak için motora değil nefes almaya ihtiyaç duymakta ve kanla beslenmektedir. Yüzlerce beygir gücü ve iki ton güçlendirilmiş çelik ile bu esrarengiz araç durdurulamaz bir ölüm makinesidir ve insan öldürmeye programlanmıştır.

Snow Queen

Karlar Kraliçesi, Yeni Bir Dünya Yaratmaya Niyetlenir. Bu Dünyada, Duyguların Yerini Tekdüzelik Alacak; İnsanların Ruhları Kutuptan Esen Dondurucu Rüzgarlarla Donacaktır. Bu Amaçla, Karlar Kraliçesi Yeryüzünü Buzlarla Kaplar Ve Yeryüzünde Sanat Adına Ne Varsa, Tamamını Yok Etmeye Girişir. Sihirli Bir Aynanın Dediğine Bakılırsa, Karlar Kraliçesinin Bu Emeline Ulaşmasının Önünde Son Bir Engel Kalmıştır:
Yaptığı Aynalarda, İnsanın Sadece Sureti Değil, Ruhu Da Yansıyan Cam Ustası Vegard. Günlerden Bir Gün, Kutup Rüzgarları Vegard Ustayı Ve Karısı Unayı Alır Götürür. Ama Onlar, Bu Arada, Oğulları Bebek Kai İle Kızları Gerdayı Saklamayı Başarmıştır.Disk Sayısı: 4Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.