Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Asteriks&Oburiks Görevimiz Kleopatra

Asteriks&Oburiks Görevimiz Kleopatra

Asteriks&Oburiks Görevimiz Kleopatra

Yönetmen: Alian Chabat
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8693040300081


Yıl M. Ö. 52...Kahramanlarımız Asterix, Obelix ve Büyüfiks, Mısır kraliçesi Kleopatra'nın hizmetindeler. bir tek köy hariç, henüz tüm Galya Romalılar tarafından işgal edilememişti! Fakat Kleopatra ve onun ülkesi Mısır, çoktan Roma İmparatorluğu'nun boyunduruğu altına girmişti.
Daha da kötüsü Kraliçe Kleopatra (Monica Bellucip), kalbini de Sezar'a kaptırmıştı. Sezar'ın alaycı tavırlarından sıkılan, gururlu ve güzel kraliçe onunla bir iddiaya girer. Eğer çölün ortasında Sezar'ın şanına yakışır; şimdiye kadar yapılmış sarayların en büyük ve en güzelini üç ay içinde bitirmeyi başarırsa Sezar, Mısırlıların dünyanın enbüyük halkı olduğunu kabul edecektir.
Bu görev, mimar Temelius'a verilir. Eğer bu imkansız görevi başarıyla tamamlarsa Kleopatra onu altınla kaplayacak; başaramazsa da onu pek sevdiği timsahçıklarına yem yapacaktır!
Bu zor görevi başarmak için bir mucize gerekmektedir! Ve bu mucizenin tek anahtarı da Asteriks, Oburiks ve onların sadık sadık arkadaşları büyülü iksirin koruyucusu Büyüfiks'tedir!Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız