Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hamilelikte Yoga - 3 DVD

Hamilelikte Yoga - 3 DVD

Hamilelikte Yoga - 3 DVD

4/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yönetmen: Haluk Can
Standart Teslimat
24 - 30 Ekim
* 100 TL üzeri bedava!
 • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
 • Barkod: 8699943802042


Günümüz kadını günlük egzersiz programının önemini anlamış durumdadır. Ama egzersiz yapan birçok kadın, hamile kaldığı zaman ne yapması gerektiğini bilemez.
Egzersiz programlarına devamı etmeli aramı vermeli karar veremez. Hamle kalıncaya kadar hiçbir egzersiz programına katılmamış olan kadınlar ise, hamileler için özel hazırlanmış bir programa katılmaktan çekinirler. Bu özel durumda, bedenlerindeki fiziksel değişimler ve rahatsızlık nedeniyle arayış içindedirler. Birçok egzersiz programında beden ısısının artması kalp atışlarının hızlanması ve nefes alışının sıklaşması istenen bir durumdur. Ancak bu hamile bir kadın için son derece risklidir. Bazı yoga hareketleri ise hem hamile kadın, hem de doğum sonrası dönemde yoga yapan kadın için son derece zararlıdır.Bu programda öğreneceğimiz duruşları, nefes egzersizleri ve gevşeme tekniklerini, hamileliğin her 3 dönemi için de son derece güvenle uygulayabilirsiniz.

 • Yoga Asanaları, hamileliğin daha huzurlu geçmesi ve doğumun daha rahat olabilmesi için hamile kadının bedenini bu yeni duruma hazırlar. Onun daha iyi beslenmesini sağlar.


 • Nefes yada Pranayama, teknikleri hem annenin hem bebeğin daha iyi oksijenlenmesini ve yaşam enerjisi ile dolmalarını sağlar.


 • Mudra'lar ve Banda'lar, üreme organları ve salgı bezleri bezleri üzerinde güçlü etkileri vardır.


 • Meditasyon, hamilelik sırasında ki korkuları, endişeleri ve akıl karışıklıklarını gidermek için harika bir yoldur. Kadının farkındalığını artırarak bebek ile iletime geçmesini, onun neden hoşlanıp neden hoşlanmadığını anlamasına yardımcı olur.


 • Derin gevşeme, hamilelik sırasında ve doğumda için fiziksel ve ruhsal gevşeme için harika bir yoldur.
 • Disk Sayısı: 3

  Dil Seçenekleri
  Türkçe(Orijinal)

  Süresi (dk): 180

  Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.