Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Meditasyon

Meditasyon

Meditasyon

9/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yönetmen: Haluk Can
Oyuncu: Akif Manaf
Standart Teslimat
22 - 28 Eylül
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 8699943800314


Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf 'dan eşsiz bir DVD

Meditasyonu ciddi bir şekilde uygulamak istenler için bu DVD'de eşsiz bir bakış açısı sunulmuştur. Büyük yoga üstadı çok derin bir anlayışla meditasyon tekniklerinin bilince dönüştürmek için nasıl kullanılacağını gözler önüne sermiştir. Meditasyon sırasında zihin dalgalanmaları bağımsızca gözlemlenir ve yaşanan anın değeri anlaşılır. Birey kendine odaklanmayı öğrenir ve günlük kaygılarından uzaklaşır. Böylece zihin sakinleşir, yaşam temposu yavaşlar ve zorluklarla daha kolay başa çıkılır. Bakış açısı değişir, olumsuzluk içeren sonuçlar büyütülmez. Olumsuz düşünceler kontrol altına alınır, düşünce akışı olumlu yöne yönlendirilir ve duygusal tutarsızlık yok olur.

Meditasyon teknikleri yaşamın anlamını kavramak ve içsel benliği geliştirmek için etkili araçlardır. Bu teknikler sayesinde zihinsel gerginlik ve duygusal huzursuzluk ortadan kalkar, gerçek benlik algılanarak içsel gerginlikle bağ kurulur.

Bu DVD uygulayıcıya hızla değişen dünyada dünya'da zihin sabitliği sağlıklı huzurlu yaşamın kaynağı ve gerçek öze doğru yolu bulmaya yardım edecektir.Disk Sayısı: 1


Süresi (dk): 64
Çekim Yılı: 2010

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.