Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Şirinler Metal Beslenme Çantalı Box

Şirinler Metal Beslenme Çantalı Box

Şirinler Metal Beslenme Çantalı Box

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yönetmen: Kelly Asbury
Oyuncu: Demi Lovato
  • Bu üründe kargo bedava!..
  • ISBN: 8680891607216

Şirinler Metal Beslenme Çantalı Boxset:


 


The Smurfs:


 


Ailecek Şirinleyin! 

Kötü büyücü Gargamel, Şirinler'i köylerinden kovunca, Şirinler büyülü bir kapıdan geçerek kendilerini bizim dünyamızda, New York'un ortasında bulurlar. Küçük kahramanlarımız, dünyanın en kalabalık şehirlerinden birisi olan New York'ta sıkışıp kalırlar. Şirinler'in, Gargamel onları bulmadan köylerine dönmenin bir yolunu bulmaları gerekmektedir.


 


The Smurfs 2:


 


Şirinleyici!

Kötü kalpli büyücü Gargamel, Naugties (Haylazlar) adını verdiği Şirinlere benzeyen yaramaz bir grup yaratık yaratarak Şirinlerin sahip olduğu sihirli Şirin özünü ele geçirme planları yapmaktadır. Fakat Gargamel'in planları, Şirine'nin bu kötü kalpli haylaz yaratıkları gerçek Şirinlere dönüştürme sırrına sahip olduğunu öğrenince suya düşer. Gargamel, Şirine'nin peşine düşer ve onu Paris'e kaçırır. Şimdi Şirine'yi kurtarmak, Şirin Baba'nın önderliğindeki Şirinler ve bir kez daha yardımlarına koşan insan dostları Patrick ve Grace'in ellerindedir.


 


The Smurfs: Lost Village:


 


Şamatalı ve tüm ailenizin seveceği kadar şirin bir hikaye


 


ŞİRİNLER’in bu yepyeni macerasında Şirine, en yakın arkadaşları Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin ile birlikte gizemli bir haritadaki, içerisinde sihirli yaratıkların ve gizemli bir kayıp köyün olduğu Gizemli Orman’a doğru heyecanlı dolu bir maceraya atılırlar. Bu köyü şeytani büyücü Gargamel’den önce bulmak zorundadırlar. Bu amansız macerada bakalım ŞİRİNLER, bugüne kadarki en büyük sırrı çözebilecekler mi?


 


 


 

Disk Türü : 244

Yapım Yılı : 2017

Orijinal Dili : İngilizce

Süre : 290 dk.

Türkçe Dublaj : 231

Türkçe Altyazı : 237

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!