Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Spider Man - Örümcek Adam (SERI 1)

Spider Man - Örümcek Adam (SERI 1)

Spider Man - Örümcek Adam (SERI 1)

9/10 - 4 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yönetmen: Sam Raimi
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 8680891601474


Amerikan çizgi roman tarihinin en popüler süper kahramanlarından Örümcek Adam, sadık okurlarından yönetmen Sam Raimi tarafından sinemaya uyarlandı. Peter Parker rolünde Tobey Maguire'ı izleyeceğimiz filmde, Müfreze (Platoon) ve İngiliz Hasta (English Patient) gibi filmlerden tanıdığımız William Dafoe Green Goblin olarak çıkacak karşımıza. Vampirle Görüşme (Interview With The Vampire)'nin büyüyemeyen küçük vampir kızı Kirsten Dunst ise, artık yeterince büyümüş durumda ve Mary Jane rolünde. Daily Bugle'nin asabi editörü J.Jonah Jameson'ı, bu karaktere sadece yüz hatlarıyla değil, ismen de benzeyen J.K. Simmons canlandırıyor.

Peter Parker (Tobey Maguire) halası ve amcasıyla yaşayan kendi halinde ve sıradan bir gençtir. Yan evde oturan Mary Jane (Kirsten Dunst)'e uzun zamandır aşıktır. Bir okul gezisi sırasında genetik olarak değişime uğramış bir süper-örümcek tarafından ısırılmasıyla Peter'da, algılarının aşırı hassaslaşması, örümcek ağı oluşturması ve akrobatik hareketler gibi anormal bir takım yetenekler oluşmaya başlar. Peter gizli Örümcek-Adam kimliğiyle ve edindiği güçleri kullanarak suçlularla mücadele etmeye karar verir.

Şeytani bir güç olan Yeşil Cin (Willem Dafoe)'in New York'un masum insanlarını ve Mary Jane'in hayatını tehdit etmeye başlamasıyla bu insanları kurtarmak ve aynı zamanda da sevdiği kızın kalbini kazanmak için kendine söz verir.


DVD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
İngilizce(Orijinal)
Türkçe(Altyazı)

VCD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
Türkçe(Altyazı)

VCD:

Disk Sayısı: 2

Dil Seçenekleri
Türkçe(Dublaj)

BasOynat:

Disk Sayısı: 1


Blu-ray:

Disk Sayısı: 1Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!