D&R ve Garanti Bankası İşbirliği ile 100 TL'ye 25 TL İndirim!...

15 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Garanti Bireysel Cep veya Garanti Bireysel Internet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden birini gerçekleştiren müşteriler, dr.com.tr’de (sepette, ödeme adımında "indirim kuponu kullan" alanında) geçerli 25 TL değerinde indirim kodunu kazanacak.

dr.com.tr indiriminden ilk 6.000 müşteri yararlanabilecektir. Belirlenen kullanım adetlerine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulacaktır.

İlgili kampanya dr.com.tr’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.

Kişiye özel üretilen kodlar, dr.com.tr’de en geç 15 Ocak 2018 tarihine ve saat 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.

T. Garanti Bankası ve Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.Keyifli bir alışveriş için hemen tıklayınız... 
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.