Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


4M Green Creativity/ Paper Recycling/ Kağıt Geri Dönüşümü 4562

4M Green Creativity/ Paper Recycling/ Kağıt Geri Dönüşümü 4562

4M Green Creativity/ Paper Recycling/ Kağıt Geri Dönüşümü 4562

Marka :

4M

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 4893156045621


Kağıt yapımının sırlarını keşfetmek çok heyecanlı! Kağıtsız bir hayat düşünebilir misiniz? Yani kitapsız, gazetesiz, deftersiz, dergisiz bir yaşam olabilir miydi? Nasıl öğrenip gelişebilecektik!

İlk kağıt benzeri bir madde ile insanoğlu milattan önce 4000 yıl önce Mısır'da tanışmış. Papyrus(Papirus) bitkisinden elde edildiği için Bu ilk kağıda 'papyrus' adı verilmiş. Peki ya günümüzde kağıdın nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz? İşte size büyük bir heyecan yaşayarak kağıt yapımındaki teknikleri öğreneceğiniz farklı bir çalışma sunuyoruz. Üstelik kullanılmış kağıtlardan yenilerini üreterek geri dönüşüme de katkıda bulunacaksınız!

Kağıt yapımının ilginç yolculuğunu tamamladıktan sonra ürettiğiniz kağıtlardan yaratıcılığınızı kullanarak çeşitli objeler üretmenin keyfini yaşayın! Plastik süzgeç tepsi (15x20cm), plastik cendereler, 50g kağıt, şerit, ipek çiçek, inci boncuk, çift tarafı yapışkanlı bant, boya şeritleri, boya fırçası, ve detaylı yapım kılavuzu.
Ayrıca gerekli olan ve kutuda bulunmayan: Bir plastik su şişesi bez, sünger, eski gazeteler, leğen veya alüminyum fırın tepsisi ve bir büyük karıştırma kaşığı veya karıştırma çubuğu.

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız