Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Fisher Price Mini Yumuşak Kitap FXB92

Fisher Price Mini Yumuşak Kitap FXB92

Fisher Price Mini Yumuşak Kitap FXB92

Marka :

Fisher-Price

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 887961687149

Fisher Price Mini Yumuşak Kitap FXB92

Bebeğiniz, Fisher Price Mini Yumuşak Kitaba bayılacak! Yüksek kontrastlı ve renkli görsellerin bulunduğu 10 yüzün yanı sıra harika pürüzlü dokusu ve birbirine çarpıp ses çıkaran iki boncuğu ile bu yumuşak öğrenme kartları, bebeğinizin duyuları için tam bir eğlence kaynağı.

Ayrıca ileriki yaşlarında bebeğinize bu kartlarla sayıları, şekilleri ve sevimli hayvan dostlarımızı tanıtabilirsiniz. Oyun ve gelişim bir arada.

İnce motor becerileri: Kartların pürüzlü dokusu, bebeğinizi objeleri kavramaya teşvik ederek el becerilerini güçlendirir. Duyusal beceriler: Heyecan verici yüzey ve sesler, bebeğinizin dokunsal ve işitsel duyularını uyarırken parlak renkler ve yüksek kontrastlı görseller, gelişmekte olan görsel becerilerini pekiştirir.

İlk bilgiler: Bebeğiniz, yumuşak kartlarla oynarken sevimli hayvanlar ona 1'den 5'e kadar rakamları tanıtır ve bebeğinizin sayı bilgisi gelişir.

 

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.