Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


K'nex-Stealth Plane
K'nex-Stealth Plane

K'nex-Stealth Plane

Marka : KNex
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 744476170088

K'nex-Stealth Plane Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

 

Çocuklar K'nex parçaları ile hayal gücünün sınırlarını aşarak muhteşem tasarımlar ortaya çıkartmayı çok seviyor.

60 adet K'nex parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayallerini düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Parçaların her biri birbirine kolayca monte edilir.

K'nex Imagine Stealth Plane Building Set oyun setinin parçaları, Roket Atar ve Motosiklet ile birleştirilerek harika bir helikopter oluşturulabilir (roket atar ve motosiklet ayrı ayrı satılmaktadır).

K'nex in Steamagination adını verdiği ve tüm ürünlerinde var olan özel teknolojisi çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir.

K'nex bir çocuğun gelişimindeki en kilit noktaları bilir ve destekler. Farklı parçaları bir araya getirerek taktıklarında ve yapı sisteminin nasıl çalıştığını keşfederken, el-göz koordinasyonunu, ince motor becerilerini, problem çözme becerilerini, mekânsal farkındalıklarını güçlenir ve hayal gücünü çok daha özgürce kullanabilir.

5 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanımı kolaylaştırmak için kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalıdır.

 

Parça Sayısı : 60 Parça

Yaş : 5 yaş ve üzeri

 

 

Yorumlar 1
Çok harika

Hem eglenceli hem egitici harika bir set bu en ufak modeli bile çok hoş

19.01.2021

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.