Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition Jungle
Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition Jungle

Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition Jungle

Marka : Parrot
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 3520410018176

Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition Jungle Ürün Açıklaması

Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition Jungle

AR.Drone cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarla kumanda edilebilen dünyanın ilk dört pervaneli Wi-Fi helikopteridir. AR.Drone aynı zamanda üzerindeki kameralar sayesinde Arttırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) destekleyen uçan bir video oyunudur.

 

İç ve Dış Mekan Uçuşu İçin Tasarım

Pervaneleri saran iç mekan gövdesi AR.Dronea kapalı mekanlarda olası hasarlara karşı maksimum koruma sağlıyor. Üç farklı renkte tasarlanan özel biçimli dış mekan gövdesi ise dış mekan uçuşlarında rüzgar alanını azaltarak AR.Dronea daha iyi manevra kabiliyeti veriyor.

 

Dahili İki Kamera
AR.Drone 2.0ın önündeki geniş açı 720p HD kamera renkleri ve diğer AR.Droneu algılayarak Arttırılmış Gerçeklik video oyunları oynanmasını sağlıyor. Alttaki diğer kamera ise hız ve yükseklik ölçerek stabil bir uçuş sağlıyor. Her iki kameranın görüntüsü de anında elinizdeki mobil cihazın ekranına aktarılabiliyor. Bu görüntü resim veya video olarak kaydedilerek kolaylıkla sosyal paylaşım sitelerine aktarılabiliyor.

 

Kolay Sezgisel Pilotaj
AR.Drone oto pilot sayesinde otomatik iniş ve kalkış yapar. AR.Droneun kumanda yazılımı mobil cihazınızın ivme olcer ve cayroskop özelliklerini algılayarak vücut hareketlerinizle helikopteri yönlendirmenizi sağlar. Kontrolu bıraktığınız anda ise yine oto pilot sayesinde havada olduğu yerde asılı kalır.

 

Arttırılmış Gerçeklik Oyunları
Mobil cihazınıza AR.Drone için çeşitli uygulamalar indirerek tek ve iki kişilik gerçek ve sanal dünyayı birleştiren oyunlar oynayabilirsiniz. Örneğin diğer AR.Dronea sanal roketler göndererek it dalaşı sonucunda onu düşürerek oyunu kazanabilirsiniz.

Çoklu Cihaz Uyumluluğu

iPhone / iPad / iPod Touch (Apple OS)

Android işletim sistemli dokunmatik ekran telefonlar

 


AR.Drone ve AR.Drone 2.0 Arasındaki En Önemli Farklar

HD Kamera
720p HD ön kamera sayesinde yüksek kaliteli resim ve video kaydetme imkanı sağlar. Kaydedilen resim ve videolar yeni ve kullanımı kolay AR.FreeFlight 2.0 uygulaması sayesinde sosyal paylaşım sitelerine anında aktarılabilir.

Daha Dayanıklı Gövde
1. Jenerasyon AR.Droneun zayıf noktaları tespit edilerek AR.Drone 2.0ın gövdesi kuvvetlendirildi. Ön HD kamera kuvvetlendirilmiş kapalı mekan kabini ve orta çapraz sayesinde tam koruma altında.

Suya Karşı Dayanıklı
AR.Drone 2.0ın tabanındaki elektronik parçalar su geçirmez film ile kaplıdır. Bu sayede AR.Drone 2.0 suya inebilir. AR.Drone 2.0ı karda veya çiğli bir sabahta hiçbir problem yaşamadan uçurabilirsiniz.

Takla
AR.Drone 2.0a özgü bu sıra dışı hareket parmağınızın basit bir dokunuşuyla artık mümkün!

Kusursuz Denge
1. Jenerasyon AR.Droneda 6 metre ile sınırlı otomatik stabilizasyon özelliği AR.Drone 2.0 ile tarihe karışıyor. Otomatik stabilizasyon artık her yükseklikte aktif.

Tam Kontrol Pilot Modu
Parrot patentli, AR.Drone 2.0a özgü bu özellik uçan cihazlar alanında çığır açacak nitelikte. Bu özel pilotluk modu sayesinde kullanıcı, AR.Droneun duruş yönüne aldırmadan telefonunu hangi yöne yatırırsa AR.Droneu o yöne doğru hareket ettirebilecek.

USB Girişi
AR.Drone 2.0a özel USB girişi sayesinde USB belleğe video kaydı yapmakta mümkün.Paket İçeriği

1 AR.Drone 2.0

1 Kapalı gövde

1 Açık gövde

1 Şarj Cihazı

1 Pil 1000 mAh


Not: AR.Drone bir oyuncaktır ve diğer tüm oyuncaklar gibi garantisi yoktur. Bu ürün üretim kaynaklı arızalar haricinde garanti kapsamında değildir. Ürünün doğası gereği çarpma ve düşme durumunda oluşabilecek arıza ve hasarlar yedek parça tedarik edilmek suretiyle kullanıcı tarafından tamir edilerek giderilebilir.

 

AR.Drone 2.0 sıvı temasına karşı dayanıklıdır. AR.Drone 2.0ı karda veya çiğli bir sabahta hiçbir problem yaşamadan uçurabilirsiniz. AR.Drone 2.0 suya düşerse bozulabilir. Suya düşen bir AR.Drone 2.0ı kurtarmak için helikopteri hemen sudan çıkartıp pilini sökmeli, AR.Droneu tatlı su ile durulamalı, saç kurutma makinesi ile kurutup bir gün süresince kurumaya bırakmalısınız. Suya düşen AR.Droneun kurtarılabilme ihtimali AR.Droneun suda kalış süresine göre değişkenlik gösterebilir.

 

AR.Drone 2.0 sıvı temasına karşı dayanıklı değildir.

AR.Drone 2.0ı karda veya çiğli bir sabahta hiçbir problem yaşamadan uçurabilirsiniz.

AR.Drone 2.0 suya düşerse bozulur ve garanti kapsamından çıkar.

Tuzlu suya düşen bir AR.Drone 2.0ı kurtarmak için helikopteri hemen sudan çıkartıp pilini sökmeli, AR.Droneu tatlı su ile durulamalı, saç kurutma makinesi ile kurutup bir gün süresince kurumaya bırakmalısınız.

Suya düşen AR.Droneun kurtarılabilme ihtimali AR.Droneun suda kalış süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Su ile temas eden bir AD.Dronedaanakart üzerindeki devrelerde kısa devre oluştuğundan dolayı tekrar uçurabilme ihtimali parçaların yenisi koyulmadığı sürece mümkün olmayacaktır. Dolayısı ile AR.Droneunuz su kitlesi ile temas ettiği an tamamen garanti kapsamından çıkmıştır.

Doğacak yedek parça ve servis ücretinden kullanıcı sorumludur.

Aynı açıklamayı kutunun içindeki "Garantiyi bitiren konular" başlığı altında bulabilirsiniz.

 

Yasal Uyarı

 

• Yurtiçinde bir satıcıdan azami kalkış ağırlığı 500gr ve üzeri bir İHA satın aldıysanız, İHA’nızı fatura tarihinden sonraki üç gün içerisinde İHA Kayıt Sistemine kaydetmeniz kanuni zorunluluktur.
• Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için satıcınızın, size yapmış olduğu satış işlemini İHA Kayıt Sistemine kaydetmiş olması gerekmektedir. Bu işlem satışın gerçekleştiği gün yapılmalıdır.
• Arama kutusunun altında satın aldığınız İHA’yı görmüyorsanız, lütfen satıcınızla temasa geçiniz.
• Kaydettiğiniz İHA’yı uçurmak istiyorsanız, “İHA’mı Kullanmak İstiyorum” seçeneğini aktif hale getirmeli ve dört adımı tamamlamalısınız. 
• Yasal yükümlülüklerinizi öğrenmek için ilgili mevzuatın 144 üncü maddesine bakınız:2920 sayılı Türk Sivil Havacılık Kanunu

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.