Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Parrot Bebop Drone Mavi & Skycontroller PF725101

Parrot Bebop Drone Mavi & Skycontroller PF725101

Parrot Bebop Drone Mavi & Skycontroller PF725101

Marka :

Parrot

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 3520410026423

    


Gerçek bir pilotaj deneyimi


 


Parrot mühendisleri tarafından geliştirilen algoritmalar sayesinde, Bebop Drone 3 eksenli özel bir görüntü sabitleme sistemine sahiptir. Drone'un eğimi ve havadaki türbülansların etkisi nasıl olursa olsun sabit bir görüntü açısı yakalarsınız. Kurulumunu yapıp akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bağlayıp Bebop Drone’u FreeFight 3 uygulaması sayesinde Wi-Fi üzerinden senkronize edin. Skycontroller’ı bir uzaktan kumanda gibi kullanın.

Bebop Drone’u iki ultra duyarlı kumanda koluyla kontrol edin. Sağ üst kısımdaki kumanda tuşları kamera açısını 180° bir aralıkta değiştirmenizi sağlar. Sol üst kısımdaki kumanda tuşları FPV (First-Person-View) modunda uygulama içinde gezinmenizi sağlar. Amacımız pilotlara eksiksiz bir FPV denetimi sunmaktır. Şimdilik FreeFlight 3 uygulaması ve Skycontroller HDMI girişi bulunan Cinemizer Zeiss ve Sony Personal Viewer gibi Skycontroller FPV gözlükleriyle uyumludur. Yakında diğerleri de gelecek!

Şaşırtıcı şekilde dayanıklı ve dengeli
Manevra kabiliyetinden taviz vermeden optimum sabitleme sağlamak için, Bebop Drone ivme ölçer, jiroskop, manyetometre gibi üç eksenli çok sayıda sensörden gelen veriyi birleştirir. 8 metre menzilli bir ultrason sensörü, bir basınç sensörü ve bunun yanı sıra hız ölçümü yapmak için bir de dikey kamera bulunur.

14 milyon piksel balık gözü kamera

Balık gözü tipi bir objektifi olan 14 mega piksellik kameraya sahip Parrot Bebop Drone 180 derece açılı yüksek kalitede videolar ve fotoğraflar çeker. Tam dijital görüntü sabitleme teknolojisine sahip Bebop Drone, uçuş sırasında quadcopterin hareketlerinden bağımsız olarak sabit ve net görüntü almanızı sağlar. Bebop Drone toza karşı da dayanıklıdır. Aksiyon kameraları ile görüntü alırken yatay çizgilerde bozulmalar görülür. Parrot Bebop Drone'un kamerasından ise bozulma olmaksızın net ve düzgün görüntüler alırsınız. Bunun sonucunda, ufuk çizgisinde bükülme ve yamulmalar meydana gelmez.

Parrot Bebop Drone’unuzu Skycontroller ile kullanmanın 4 yeni yolu!
1. Bebop Drone’unuzu sadece Skycontroller’la kullanın ve uzun menzilli Wi-Fi(r)’dan yararlanın.
2. Bebop Drone’unuzu Skycontroller ve bir akıllı telefon veya tabletle (ayrıca satılır) kullanın ve Wi-Fi’ın özel kısa menzili sayesinde daha fazla kontrol sahibi olun
3. Bebop Drone’u Skycontroller ve FPV gözlükle (ayrıca satılır) kullanın ve Bebop Drone’un telemetrili (uzaklık, yükseklik, yön, ufuk çizgisi yönetimi, pil seviyesi ve diğerleri) kamerasından HDMI portu üzerinden gelen video akışıyla FPV’den yararlanın
4. Bebop Drone’u Skycontroller, FPV gözlük (ayrıca satılır) ve bir akıllı telefon veya tabletle (ayrıca satılır) kullanın ve insanı içine alan FPV sürüşten yararlanın. Daha da fazla eğlenmek için Bebop Drone’un kamera kayıt akışını akıllı telefon veya tablet aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşın!

FreeFlight 3 uygulaması ile ultra sezgisel kullanım

Bebop Drone akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz bir pilotaj uygulamasına sahiptir. Freeflight 3, iOS ve Android işletim sistemlerinde mevcuttur. Ergonomisi daha kolay bir kullanım sağlamak ve pilotun sadece uçuş keyfine odaklanmasına olanak tanımak üzere geliştirilmiştir. Giriş ekranından itibaren pilot şu temel fonksiyonlara erişebilir: Pilotaj, fotoğraflar/videolar, Uçuş planı, "Pilot Academy" bulutu... 

Freeflight 3 hız, yükseklik ve pilot modu gibi bir çok ayarı eksiksik şekilde kontrol etmenizi sağlar (İvmeölçer, sanal joystick...) Ayrıca tek tuşla takla gibi eğlenceli özellikleri de kullanabilirsiniz. Parrot Bebop Drone'daki fotoğraf ve videolarınız akıllı telefonunuzla eş zamanlı olarak senkronize olur. Çektiğiniz en güzel resimleri Facebook'a ve Instagram'a anında gönderebilir ve uçuş deneyimlerinizi Youtube kanalınızda paylaşabilirsiniz.


 


En iyi GPS fonksiyonları
Uçuş sırasında hassas bir pilotaja çok yardımcı olan gerçek zamanlı veriler ekranda gösterilir. Bu benzersiz uçuş verileri Bebop Drone’un 3 eksen üzerinde dijital olarak stabilize edilen görüntü kalitesinden en iyi şekilde yararlanmak için çok önemlidir. Sesli uyarılara ek olarak ekran üstünde bütün gerekli bilgilerin sunulması Bebop Drone’un kullanımını daha da kolaylaştırır. Bu bilgiler arasında Bebop Drone’um nerede bulunduğu, hangi uzaklıkta bulunduğu ve hangi yükseklikte uçtuğuna ek olarak ufuk çizgisi kontrolü de bulunmaktadır.


 


Bebop Drone kendi Wi-Fi ağını oluşturur
MIMO teknolojisi destekli Wi-Fi bağlantısı: Parrot Bebop Drone MIMO modunda 2,4 GHz ve 5 GHz değerindeki iki frekansı desteklemeyi sağlayan dual-bantlı iki adet Wi-Fi antene sahiptir. Ağdaki yoğunluğa göre artık istediğiniz frekansı seçebilirsiniz.


 


Kullanıcı tarafından kontrol edilen 180 derecelik görüş açısı
Kameranın çekim açısını başparmağınızın tek bir hareketi ile, uygulamanın içinden kontrol edebilirsiniz. 180 derecelik yatay hareket tamamen dijitaldır ve drone'unuzun hareketlerini etkilemez.


 


Menzil genişliği
Skycontroller’ın ikili bir WiFi bağlantısı vardır. Mükemmel bağlantı sağlamak ve aktarım gecikmesini azaltmak için tasarlanmış Skycontroller, uzun mesafe uçuşları için daha uygun ve daha güvenlidir. Bebop Drone için özel olarak tasarlanmış sağlam bir uzun menzilli Wi-Fi(r) bağlantısının yanı sıra akıllı telefon veya tabletle beraber çalışma becerisini yükselten bir kısa menzilli Wi-Fi(r) bağlantısından faydalanabilirsiniz.  


 


Return Home  
Yükseklik 10 metrenin üzerindeyken "Eve Dön" butonuna basarsanız Bebop Drone'unuz doğrudan başlangıç pozisyonuna geri döner. Eğer yükseklik 10 metre veya daha düşükse kalkış noktasına dönmeden önce, drone kendini otomatik olarak 10 metreye sabitler ve eve dönüşü düz bir çizgide tamamlar. Kalkış pozisyonuna döndüğü zaman Bebop durur ve yerden 2 metre yükseklikte sabit bekler.


 


Tamamen kişiselleştirilebilir
Skycontroller Android altyapılı bir cihazıdır ve FreeFlight 3 önceden kurulmuştur. Parrot yazılımı açık kaynak kodlu olduğundan yazım geliştiricileri Skycontroller’a yeni işlevler ekleyebilirler. Pilotaj olanaklarını genişletmek için istediğiniz USB cihazını bağlayabilirsiniz.


 


 

Yasal Uyarı


• Yurtiçinde bir satıcıdan azami kalkış ağırlığı 500gr ve üzeri bir İHA satın aldıysanız, İHA’nızı fatura tarihinden sonraki üç gün içerisinde İHA Kayıt Sistemine kaydetmeniz kanuni zorunluluktur.
• Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için satıcınızın, size yapmış olduğu satış işlemini İHA Kayıt Sistemine kaydetmiş olması gerekmektedir. Bu işlem satışın gerçekleştiği gün yapılmalıdır.
• Arama kutusunun altında satın aldığınız İHA’yı görmüyorsanız, lütfen satıcınızla temasa geçiniz.
• Kaydettiğiniz İHA’yı uçurmak istiyorsanız, “İHA’mı Kullanmak İstiyorum” seçeneğini aktif hale getirmeli ve dört adımı tamamlamalısınız. 
• Yasal yükümlülüklerinizi öğrenmek için ilgili mevzuatın 144 üncü maddesine bakınız:2920 sayılı Türk Sivil Havacılık Kanunu

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!